OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Spółka Sportowa Hutnik i MKS Hutnik razem!

28 grudnia 2017, godz. 14:18, 871 wyświetleń  

A A A

Spółka Sportowa Hutnik Warszawa podpisała porozumienie z Młodzieżowym Klubem Sportowym Hutnik Warszawa. Oba kluby od tej pory będą prowadziły wspólną politykę sportową oraz komunikacyjną.

Hutnik Warszawa jest klubem sportowym z 60-cio letnią tradycją. Poprzez dziesięciolecia działalności wychował całe pokolenia sportowców i jednocześnie mieszkańców stolicy. Tworząc społeczność łączącą ludzi z różnych środowisk. W tym czasie Hutnik Warszawa stał się unikalną marką  nieprzerwanie obecną w życiu warszawiaków w zmieniającej się Polsce i stolicy. Naczelną misją podpisujących to porozumienie jest kontynuowanie i rozwijanie tradycji Hutnika. Pragniemy, aby herb klubu i pomarańczowo-czarne barwy nieprzerwanie były obecne na sportowych arenach, propagując najlepsze wzorce sportu i rywalizacji sportowej ze szczególnym poszanowaniem idei fair play – napisano w preambule do porozumienia.

W wyniku porozumienia wszystkie zespoły występować będą pod jedną nazwą – Hutnik Warszawa. Kluby wspólnie prowadzić będą drużyny młodzieżowe, a seniorski zespół MKS Hutnik Warszawa, grający w A-klasie docelowo stanie się bezpośrednim zapleczem dla drużyny Spółki Sportowej Hutnik Warszawa (liga okręgowa).

Nadrzędnym celem porozumienia jest budowa silnego klubu, będącego istotnym elementem na sportowej mapie Warszawy.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY