0

Remis z liderem

06 listopada 2021, godz. 16:49, 550 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Wisłą II Płock 2:2, w meczu 15. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Początek meczu należał do gości, którzy w 15. minucie objęli prowadzenie, a w 20. minucie podwyższyli rezultat, po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego. W 29. minucie padła bramka kontaktowa, było to samobójcze trafienie po dośrodkowaniu Sebastiana Ignacaka. Ostatni kwadrans pierwszej połowy miał wyrównany przebieg. Z kolei druga część gry to śmiałe ataki Hutników, m.in. po strzale z dystansu Piotra Cudnego trafiła w poprzeczkę. Goście również mieli swoje okazje, po jednej z nich futbolówka odbiła się od słupka. W 62. minucie po ładnej akcji Ignacak podał do Sebastiana Duczka, a ten pokonał bramkarza.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 13, Hutnik zmierzy się na wyjeździe ze Świtem Staroźreby.

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 2:2 (1:2)
Drapiński (s) 29', Duczek 62' - Szczepański 15', Kocyła 19'.

Żółte kartki: Mościcki, Szczepański.

Hutnik: Koncki - Szabat, Nowik, Sidor, Bogucki (Wielgosz 69') - Ignacak (Jaczewski 85'), Giel, Goluch (Cynt 64'), Cudny, Duczek (Butkiewicz 90') - Kowalski (Trznadel 81').

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).