0

Remis z Legionovią

16 lipca 2022, godz. 17:46, 548 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z trzecioligową Legionovią Legionowo 2:2.

Do przerwy rywale prowadzili jedną bramką po trafieniu z 12. minuty. W 52. minucie Hutnicy doprowadzili do remisu. Z prawej strony piłkę wywalczył Sebastian Ignacak i podał do Pawła Giela, który umieścił futbolówkę w siatce przeciwnika. W 82. minucie po rzucie rożnym Legionovia znów wyszła na prowadzenie. W ostatniej akcji meczu Marcin Wiechowski dośrodkował w pole karne, a testowany napastnik skutecznie wykończył akcję.

Za tydzień, w sobotę, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe w sparingu z Pelikanem Łowicz (III liga).

Zawodnikami testowanymi byli:
1 - bramkarz (młodzieżowiec, IV liga)
2 - skrzydłowy (młodzieżowiec, IV liga)
3 - bramkarz (młodzieżowiec, liga juniorów)
4 - środkowy obrońća (młodzieżowiec, liga juniorów)
5 - skrzydłowy (młodzieżowiec, liga juniorów)
6 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)
7 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, IV liga)

Hutnik Warszawa - Legionovia Legionowo 2:2 (0:1)
Giel 52', Piasecki 90' - 12', 82'.
na boisku Strefy Sportu

Hutnik: zawodnik testowany 1 (zawodnik testowany 3 46') - Bogucki (Wielgosz 31' (M. Wiechowski 60')), Nowik (Dreszel 46'), Waćkowski (zawodnik testowany 4 60'), Turko (Klinicki 31' (Pacholak 60')) - Zaks (zawodnik testowany 2 31' (zawodnik testowany 5 60')), Cynt (Goluch 31' (Zając 60')), Kurtaran (zawodnik testowany 6 60'), Giel (zawodnik testowany 7 60'), Duczek (Ignacak 31' (B.  Wiechowski 60') - Kowalski (Bućko 31' (Piasecki 60')).