0

Przegrana z Mławianką

28 kwietnia 2022, godz. 10:14, 532 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mławianką Mława 3:6, w zaległym meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Spotkanie jednak rozpoczęło się znakomicie. W 7. minucie Daniel Bogucki podał z prawej strony boiska do Przemysława Szabata, który płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 23. minucie Mławianka doprowadziła do remisu po bramce życia ich zawodnika. Sześć minut później gospodarze objęli prowadzenie po strzale sprzed pola karnego. A po kolejnych trzech minutach było już 3:1. W ostatnich pięciu minutach zawodnicy z Mławy trafili do naszej siatki jeszcze dwukrotnie. Gospodarze byli w pierwszej połowie skuteczni do bólu, co strzał to gol.

Druga część gry to z kolei przewaga Hutników, którzy ruszyli do odrabiania strat. Jednak, po jednej z kontr, to Mławianka podwyższyła prowadzenie w 52. minucie. W 66. minucie dośrodkował Bogucki, a trafienie zaliczył Paweł Giel. W 80. minucie w polu karnym sfaulowany został Mateusz Kowalski, a rzut karny na bramkę zamienił Giel.

W sobotę, o godzinie 20.00, Hutnik podejmować będzie Ząbkovię Ząbki. Mecz ten uświetni obchody 65-lecia naszego klubu.

Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 6:3 (5:1)
Mi. Stryjewski 23', Tworek 29', Ma. Stryjewski 32', Masiak 40', 45', 52' - Szabat 7', Giel 66', (k) 80'.

Żółte kartki: Koncki, Goluch.

Hutnik: Koncki - Waćkowski (Sidor 46'), Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch (Giel 46'), Trznadel (Zając 63'), Turko - Bućko (Cynt 59'), Szabat (Kowalski 55'), Duczek (Ignacak 55').

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock).