0

Mazur - Hutnik 0:1!

10 września 2022, godz. 17:31, 473 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mazurem Karczew 1:0, w meczu 7. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Od 20. minuty gospodarze grali w dziesięciu, po tym jak obrońca gości kopnął bez piłki Patryka Piaseckiego. Zwycięski gol padł w 47. minucie. Po podaniu Sebastiana Ignacaka, w dogodnej sytuacji znalazł się Sebastian Duczek, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza. Pomimo gry w przewadze, rywal miał kilka dobrych okazji, jednak to w końcu nam dopisała odrobina szczęścia. W doliczonym czasie gry Ignacak wychodził sam na sam i został sfaulowany. Sędzia ukarał gracza gospodarzy czerwoną kartką. Mazur zakończył mecz w dziewięciu.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik podejmować będzie KS Raszyn.

Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka:
Duczek 47'.

Żółte kartki: Celiński, Łukasik, Zawal, Bąk, Okleka - Ignacak, Piasecki, Bućko, Turko, Bogucki.

Czerwone kartki: Piekut (20. minuta, za faul bez piłki), Łukasik (90. minuta, za faul taktyczny).

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Waćkowski, Kalisiak, Górski (Klinicki 90') - Duczek, Kurtaran, Bućko (Turko 79'), Dobrogost (Giel 46'), Ignacak - Piasecki.

Sędzia: Filip Pawłowicz (Radom).