0

Mazovia - Hutnik 3:4

20 marca 2021, godz. 13:36, 608 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Mazovią Mińsk Mazowiecki 4:3.

Gospodarze objęli prowadzenie w 13. minucie. Dziesięć minut później Hutnicy wyrównali po indywidualnej akcji Rafała Golucha, który minął defensorów i uderzył na bramkę z kilkunastu metrów. W 33. minucie Mazovia strzeliła drugiego gola. W ostatniej akcji pierwszej połowy Goluch podał do Patryka Turko, a ten skutecznie uderzył na bramkę.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Hutnik wyszedł na prowadzenie. Po dwójkowej akcji Turko - Damian Jaczewski, ten drugi zdobył trzecią bramkę dla naszego zespołu. Pięć minut później Turko dośrodkował z rzutu wolnego, a z bliska piłkę do siatki wbił Mateusz Kowalski. Gospodarze w 75. minucie zaliczyli kontaktowe trafienie.

Za tydzień, w sobotę, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe w sparingu z Józefovią Józefów (IV liga).

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 3:4 (2:2)
Bramki:
13', 33', 75' - Goluch 23', Turko 45', Jaczewski 46', Kowalski 51'.

Hutnik: Andrzejczak (Koncki 46') - Waćkowski (Siudak 61'), Nowik, Kalisiak (Michna 77') - Aleksander, Goluch (Ignacak 61'), Trznadel (Michałek 68' (Knap 75')), Turko (Świderski 68') - Ignacak (Kowalski 32'), Butkiewicz (Jaczewski 46'), Giel.