0

Józefovia - Hutnik 1:2

27 marca 2021, godz. 17:00, 599 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z Józefovią Józefów (IV liga) 2:1.

Sparing trwał 100 minut. Pierwsza część liczyła 60 minuta, a druga 40 minut.

Wynik został ustalony już po pierwszej części. W 27. minucie Patryk Turko pokonał bramkarza, a asystował Wojciech Trznadel. W 55. minucie po rozegraniu rzutu rożnego Rafał Goluch podał do Pawła Giela, który oddał skuteczne uderzenie z 15 metrów. Gospodarze doprowadzili do remisu w 58. minucie.

W pierwszym zespole seniorów zadebiutował 15-letni wychowanek naszej akademii - środkowy obrońca Dominik Talarek

W związku z odwołaniem pierwszej kolejki, Hutnicy za tydzień zmierzą się na wyjeździe w meczu towarzyskim z Ząbkovią Ząbki.

Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:2 (1:2)
58' - Turko 27', Giel 55'.
mecz trwał 100 minut; pierwsza część 60 minut, druga 40 minut

Hutnik - I część: Andrzejczak - Michna, Nowik, Kalisiak - Bogucki, Siudak (Goluch 45'), Trznadel, Turko - Kowalski, Jaczewski, Giel.

Hutnik - II część: Andrzejczak (Szmigiel 84') - Bogucki (Wielgosz 70'), Nowik, Kalisiak (Talarek 94'), Świderski - Knap, Goluch, Michałek - Aleksander, Butkiewicz, Ignacak.