0

Hutnik - Ząbkovia 1:2

01 maja 2022, godz. 09:36, 997 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:2, w meczu 25. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Po spotkaniu pełnym emocji, walki i zaangażowania niestety Hutnicy minimalnie doznali porażki w starciu z Ząbkovią. Do przerwy prowadził Hutnik. W 27. minucie po zagraniu głową przez Przemysława Szabata w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Kowalski i pokonał bramkarza gości. Goście doprowadzili do wyrównania tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. W 80. minucie sędzia podyktował rzut karny dla rywali, gdzie wcześniej ewidentnie był faulowany jeden z naszych zawodników. Gracz Ząbkovii wykorzystał rzut karny.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa.

Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki 1:2 (1:0)