0

Hutnik - Wilga 2:4

01 października 2022, godz. 17:48, 478 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Wilgą Garwolin 2:4, w meczu 10. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 34. minucie w polu karnym sfaulowany został Sebastian Ignacak, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. W 55. minucie zawodnik gości brutalnie sfaulował, kopiąc nogą w głowę naszego zawodnika, za co, przy zdziwieniu wszystkich, otrzymał tylko żółtą kartkę. Pięć minut później Wilga doprowadziła do remisu, a między 72. i 83. minutą zdobyła jeszcze trzy bramki... W 88. minucie Teo Kurtaran nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił). W doliczonym czasie, po podaniu Kurtarana, gola uderzeniem głową strzelił Patryk Piasecki.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 15, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki.

Hutnik Warszawa - Wilga Garwolin 2:4 (1:0)
Giel (k) 34', Piasecki 90' - 60', 72', 76', 83'.
w 88. minucie Kurtaran nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Goliński (Nowik 87'), Kalisiak, Górski - Duczek (Turko 61'), Kurtaran, Dobrogost (Zając 90'), Bućko (Piasecki 70'), Ignacak - Giel.

Sędzia: Filip Pawłowicz (Radom).