0

Hutnik - Sokół 3:0

09 października 2021, godz. 19:08, 512 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Sokołem Serock 3:0, w meczu 11. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

W 17. minucie bramkę strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Kacper Siudak. W 32. minucie Siudak dośrodkował z rzutu rożnego, Mateusz Sidor uderzył głową w słupek, ale celnie dobił piłkę do siatki Mateusz Kowalski. W 58. minucie po podaniu Daniela Boguckiego do bramki gości trafił Piotr Cudny.

W środę, o godzinie 15.30, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów, w 1/4 finału Pucharu Okręgowego.

Hutnik Warszawa - Sokół Serock 3:0 (2:0)