0

Hutnik - Mszczonowianka 3:4

19 lutego 2022, godz. 13:26, 466 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie w meczu towarzyskim z Mszczonowianką Mszczonów 3:4.

Do przerwy był bezbramkowy remis. Natomiast w drugiej części gry padło aż siedem bramek. Najpierw wynik otworzyli goście. Kilka minut później wyrównał Piotr Cudny, po asyście Sebastiana Ignacaka. W 61. minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Mikołaja Zająca. Asystował Daniel Bogucki. Następnie goście w krótkim czasie zdobyli dwie bramki. W 81. minucie kapitalnego gola z dystansu, prosto w okienko, strzelił ponownie Zając. Jednak ostatnie słowo należało do Mszczonowianki, która w 89. minucie zdobyła zwycięskie trafienie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z trzecioligową Legionovią Legionowo.

Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 3:4 (0:0)
Cudny 58', Zając 61, 81' - 52', 65', 68', 89'.

Hutnik: Szmigiel (Andrzejczak 16') - Sidor (Grabowicz 60'), Waćkowski (Nowik 46'), Kalisiak (Sidor 75') - Szabat (Bogucki 46'), Cynt (Zając 46'), Giel (Goluch 60'), Wielgosz - Cudny (Duczek 60'), Kowalski (Jaczewski 46'), Duczek (Ignacak 30')