0

Hutnik - MKS Piaseczno 2:4

14 sierpnia 2022, godz. 12:16, 567 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z MKS Piaseczno 2:4, w meczu 2. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zwycięzca grupy południowej z poprzedniego sezonu okazał się za silny tego dnia dla klubu z Bielan, pomimo że to Hutnicy pierwsi objęli prowadzenie. W 8. minucie rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. W polu karnym sfaulowany przez bramkarza został Sebastian Duczek. Goście doprowadzili do remisu w 20. minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Wcześniej zawodnicy Piaseczna dwukrotnie trafili w słupek. Sześć minut później nasz rywal objął prowadzenie. Od razu po utracie gola Hutnicy mieli okazję, której nie wykorzystali. W 55. minucie Piaseczno otrzymało rzut wolny z boku boiska, kiedy to nasz zawodnik był faulowany... Po tym stałym fragmencie gry przeciwnik podwyższył rezultat. W 73. minucie Piaseczno zdobyło czwartą bramkę. Następnie Giel dwukrotnie obił poprzeczkę gości, a strzał Patryka Piaseckiego obronił bramkarz. W 90. minucie gola na 2:4 po uderzeniu z 20 metrów zdobył Daniel Bogucki.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 13. Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia.

Hutnik Warszawa - MKS Piaseczno 2:4 (1:2)
Giel (k) 8', Bogucki 90' - Ziemnicki 20', Konopski 26', Jaszczak 55', Matulka 73'.

Żółte kartki: Andrzejczak, Dobrogost, Wielgosz, Bogucki, Klinicki - Palamar, Jaszczak.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Kalisiak, Wielgosz (Klinicki 46') - Ignacak (Kowalski 68'), Goluch (Zając 75'), Dobrogost (Piasecki 46'), Bućko, Duczek (Zaks 63') - Giel (Waćkowski 90').

Sędzia: Maciej Włodarczyk (Warszawa).