0

Hutnik - Błonianka 3:2

05 lutego 2022, godz. 13:04, 482 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z trzecioligową Błonianką Błonie 3:2.

Goście objęli prowadzenie w 8. minucie. W 33. minucie z lewej strony dośrodkował Filip Bućko, a gola uderzeniem głową strzelił Piotr Cudny. Trzy minuty później rywale zdobyli drugą bramkę. W ostatniej akcji pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Sebastian Duczek. Tuż po zmianie stron Hutnicy strzelili zwycięskiego gola. Bramkę zdobył Damian Jaczewski.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 3:2 (2:2)
Cudny 33', Duczek 45', Jaczewski 47' - 8', 36'.

Skład - I połowa: Andrzejczak (Koncki 31') - Grabowicz, Sidor, Kalisiak (Cynt 13' (Nowik 31')) - Bogucki, Goluch, Bućko, Turko - Cudny, zawodnik testowany 1, Duczek.

Skład - II połowa: Koncki (Szmigiel 63') - Sidor (Grabowicz 63'), Nowik, Goluch (Zając 70') - Bogucki (M. Wiechowski 70'), Cynt, zawodnik testowany 1 (B. Wiechowski 76'), zawodnik testowany 2 - Trznadel, Jaczewski, Ignacak.