OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Historia piłki nożnej


Sezon 2020/21

W sezonie 2020/2021 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, grupie II (Ciechanów-Ostrołęka-Płock). Jest to piąty poziom rozgrywkowym. IV liga, z powodu epidemii koronawirusa, została przejściowo podzielona na trzy grupy. W barażach o awans rywalizowali mistrzowie grup. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

1 Mławianka Mława 61 26 20 1 5 100/32
2 Świt Staroźreby 57 26 17 6 3 56/21
3 Wisła II Płock 54 26 17 3 6 75/29
4 Huragan Wołomin 54 26 16 6 4 56/32
5 MKS Przasnysz 49 26 16 1 9 64/32
6 Hutnik Warszawa 48 26 14 6 6 61/32
7 Wkra Żuromin 33 26 10 3 13 42/51
8 KS CK Troszyn 30 26 8 6 12 49/44
9 Żyrardowianka Żyrardów 29 26 8 5 13 52/58
10 Makowianka Maków Mazowiecki 28 26 7 7 12 46/58
11 Nadnarwianka Pułtusk 27 26 7 6 13 43/47
12 KS Łomianki 27 26 7 6 13 39/61
13 Bzura Chodaków 17 26 5 2 19 30/88
14 Kasztelan Sierpc 2 26 0 2 24 12/140

1. miejsce - baraże o awans do III ligi (Mławianka nie awansowała)
10. miejsce - baraże o utrzymanie w IV lidze (Makowianka utrzymała się)
11-14 miejsce - spadek do Ligi Okręgowej

Runda jesienna:

01.08.2020 - Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)
Bramki:
Trznadel 9', Giel (k) 59'.
na boisku Drukarza

Żółte kartki: Siudak, Bogucki, Ziemski.

Czerwona kartka: Kamiński (Przasnysz, 56. minuta).

Hutnik: Koncki - Wielgosz (Bogucki 70'), Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek (Stanisławski 52'), Grabowicz, Siudak (Waśniowski 73'), Trznadel, Turko (Aleksander 88') - Giel (Ziemski 81').

Sędzia: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki).

08.05.2020 - Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki:
Stanisławski 19', Giel (k) 61', Ziemski 70', Nowik 86'.

Żółte kartki: Waćkowski, Stanisławski, Miriuk.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski (Miriuk 88'), Wielgosz - Stanisławski, Siudak (Goluch 65'), Grabowicz (Ziemski 70'), Waśniowski (Aleksander 82'), Turko - Giel.

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa).

15.08.2020 - Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 2:2 (2:1)
Bramki:
Bogucki 18', Waśniowski - Tyska 42', 58'.
na boisku Drukarza

Żółte kartki: Ziemski, Waśniowski - Krzysztof Pustoła, Koczara, Kaczorek, Złotkowski.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Goluch - Stanisławski (Aleksander 68'), Grabowicz (Siudak 59'), Waśniowski, Turko - Giel, Ziemski.

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

22.08.2020 - Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki:
Żmuda 14', 53', Figiel 23', 55' - Giel 90'.

Żółte kartki: Wielgosz, Ziemski.

Hutnik: Koncki - Wielgosz (Szala 72'), Nowik, Waćkowski, Bogucki - Stanisławski (Jackowski 46'), Grabowicz (Siudak 59'), Goluch, Trznadel (Ziemski 62'), Turko - Giel.

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Ciechanów-Ostrołęka).

29.08.2020 - Hutnik Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (1:0)
Bramka:
Wielgosz 7'.
na boisku Drukarza

Żółte kartki: Wielgosz, Grabowicz, Duczek, Giel - Czarnecki.

Czerwona kartka: Grabowicz (65. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Aleksander 90'), Grabowicz, Goluch (Siudak 68'), Waśniowski (Ziemski 68'), Turko (Stanisławski 65') - Giel (Trznadel 90').

Sędzia: Michał Borkowski (Warszawa).

06.09.2020 - Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 0:1 (0:1)
Bramka:
Masiak '11.
na boisku Drukarza
w 68. minucie zawodnik gości nie wykorzystał rzutu karnego (Koncki obronił)

Żółte kartki: Bogucki, Nowik, Waćkowski, Koncki, Aleksander.

Czerwona kartka: Waśniowski (90. minuta).

Hutnik: Koncki - Bogucki (Knap 88'), Nowik, Waćkowski, Turko (Grabowicz 90') - Siudak (Aleksander 70'), Goluch, Trznadel - Duczek, Ziemski (Stanisławski 64'), Waśniowski.

Sędzia: Adrian Majewski (Staroźreby).

12.09.2020 - KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa 2:2 (0:0)
Bramki:
Majkowski 83', (k) 90' - Giel 70', Knap 80'.

Żółte kartki: Górski, Modzelewski - Koncki, Waćkowski, Nowik.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Knap 68'), Grabowicz (Stanisławski 90'), Goluch, Trznadel (Ziemski 88'), Turko (Aleksander 59') - Giel.

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

20.09.2020 - Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków 5:0 (3:0)
Bramki:
Siudak 3', 81', Giel (k) 16', 41', (k) 52'.
na boisku Drukarza
w 47. minucie zawodnik gości nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)

Żółte kartki: Goluch, Waćkowski - Grefkowicz, Szczepaniak.

Hutnik: Koncki - Bogucki (Jaczewski 84'), Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Aleksander (Knap 70'), Goluch (Grabowicz 72'), Siudak, Trznadel (Turko 79'), Duczek (Ziemski 88') - Giel (Stanisławski 90').

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa).

26.09.2020 - Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka:
(s) 58'.

Żółte kartki: Duczek, Knap.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Goluch, Turko - Aleksander (Knap 82'), Grabowicz, Siudak, Trznadel (Cimochowski 67'), Waśniowski - Duczek (Stanisławski 88').

Sędzia: Mateusz Ciepliński (Płock).

03.10.2020 - Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 5:0 (2:0)
Bramki:
Siudak 36', 57', Giel 43', 82', Duczek 73'.
na boisku Drukarza

Żółte kartki: Wielgosz, Waćkowski, Turko - Sworski.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki (Jaczewski 89'), Nowik (Miriuk 86'), Waćkowski, Wielgosz (Turko 58') - Aleksander (Trznadel 66'), Siudak, Goluch (Grabowicz 82'), Waśniowski (Knap 78'), Duczek - Giel (Ziemski 86').

Sędzia: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki).

10.10.2020 - KS Łomianki - Hutnik Warszawa 2:2 (1:1)
Bramki:
Janik 9', Czady 53' - Duczek 3', Ziemski 90'.

Żółte kartki: Lichota - Waśniowski, Grabowicz.

Czerwona kartka: Lichota (Łomianki, 73. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Turko (Grabowicz 55') - Aleksander (Stanisławski 46'), Goluch, Waśniowski, Trznadel (Ziemski 70'), Duczek (Knap 66') - Giel.

Sędzia: Mateusz Trawiński (Warszawa).

17.10.2020 - Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki:
Nowik (s) 49' - (s) 26'.

Żółte kartki: Karolewski, Kamiński, Kowalczyk, Bieńkowski - Wielgosz.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Aleksander (Knap 66'), Grabowicz (Siudak 71'), Goluch, Trznadel (Stanisławski 80'), Waśniowski - Giel.

Sędzia: Piotr Chyba (Płock).

24.10.2020 - Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki:
Sobczak 45', Sadowski 90' - Siudak 30', Giel (k) 78', Trznadel 82'.

Żółte kartki: Sadowski, Trakul - Nowik, Grabowicz, Koncki.

Czerwona kartka: Koncki (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Goluch - Aleksander (Stanisławski 73'), Siudak, Grabowicz, Trznadel (Andrzejczak 90'), Turko (Duczek 58') - Giel.

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

Runda wiosenna:

07.11.2020 - MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki:
5', 85'.

Żółte kartki: Wielgosz, Turko, Siudak, Waśniowski, Koncki.

Hutnik: Koncki - Bogucki (Graczyk 28'), Nowik, Goluch, Wielgosz - Waśniowski, Grabowicz, Siudak, Trznadel (Ziemski 90'), Turko - Giel.

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce).

31.10.2020 - Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 2:4 (1:1)
Bramki:
Siudak 43', Aleksander 84' - 19', Nowik (s) 48', 74', 86'.
przełożony z 14.11.2020

Żółte kartki: Siudak, Wielgosz, Miriuk.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Waćkowski (Miriuk 74'), Wielgosz - Duczek (Aleksander 69'), Goluch, Siudak, Trznadel, Turko - Ziemski (Cimochowski 46').

Sędzia: Łukasz Trawiński (Sochaczew).

05.05.2021 - Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa 2:2 (2:2)
Bramki:
Tyska 11', Duszak 28' - Siudak 12', 18'.
przełożony z 03.04.2021 z powodu epidemii

Żółte kartki: Duszak, Kr. Pustoła, Ka. Pustoła, Złotkowski, Koczara - Butkiewicz, Nowik.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Kalisiak, Świderski - Siudak (Aleksander 68'), Goluch, Michałek (Trznadel 55') - Ignacak, Butkiewicz (Kowalski 59'), Giel.

Sędzia: Piotr Chyba (Płock).

17.04.2021 - Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 2:7 (1:1)
Bramki:
Jabłoński 43', Rakoczy 85', - Giel (k) 27', 48', 77', Siudak 57', Jaczewski 62', Butkiewicz 84', Ignacak 86'.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik (Michałek 78'), Kalisiak - Bogucki (Świderski 78'), Goluch, Trznadel (Siudak 46'), Wielgosz (Aleksander 69') - Kowalski (Ignacak 74'), Jaczewski (Butkiewicz 79'), Giel.

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock).

10.04.2021 - Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 0:0
na boisku Strefy Sportu

Żółte kartki: Trznadel, Bogucki - Domżalski, Wielądek, Derejko, Hargot.

Czerwona kartka: Domżalski (Huragan, 37. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch, Trznadel (Michałek 85'), Turko (Wielgosz 4' (Aleksander 72')) - Kowalski (Ignacak 62'), Jaczewski (Butkiewicz 78'), Giel.

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce).


24.04.2021 - Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 4:2 (2:1)
Bramki:
Lemanek (k) 45', Argal 45', Michał Stryjewski 59', 85' - Jaczewski 43', Giel (k) 50'.

Żółte kartki: Michalak - Kalisiak, Waćkowski, Wielgosz.

Czerwona kartka: Kalisiak (45. minuta, druga żółta).

Hutnik: Koncki - Waćkowski (Aleksander 78'), Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch, Siudak (Trznadel 89'), Wielgosz - Kowalski (Ignacak 46'), Jaczewski (Butkiewicz 55'), Giel (Michałek 80').

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa).

01.05.2021 - Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 4:1 (2:0)
Bramki:
Michałek 29', Ignacak 37', Giel 75', Butkiewicz 90' - Górski 50'.
na boisku Strefy Sportu

Żółte kartki: Kalisiak.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Kalisiak, Goluch, Siudak (Trznadel 80'), Michałek, Ignacak, Kowalski (Aleksander 68'), Giel (Butkiewicz 90').

Sędzia: Karol Wójcik (Mińsk Mazowiecki).

08.05.2021 - Bzura Chodaków - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki:
Kowalski 22', 60', Goluch 90'.

Żółte kartki: Chmielak, J. Kowalski, M. Kowalski - Świderski, Giel, Siudak.

Czerwone kartki: Szczepaniak (42. minuta, za odepchnięcie przeciwnika) - Wielgosz (42. minuta, za próbę uderzenie przeciwnika).

Hutnik: Koncki - Bogucki (Świderski 64'), Kalisiak, Goluch, Wielgosz - Ignacak (Knap 60'), Siudak, Trznadel (Michałek 81'), Aleksander - Giel (Butkiewicz 85'), Kowalski.

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock).

15.05.2021 - Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 3:0 (1:0)
Bramki:
Giel 38', Michałek 81', Nowik 85'.
na boisku Strefy Sportu

Żółte kartki: Bogucki - Witkowski, Sobczak.

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Kalisiak (Michałek 57'), Świderski (Grodzki 83') - Aleksander (Knap 64'), Trznadel, Goluch, Ignacak - Giel, Kowalski (Butkiewicz 57').

Sędzia: Tomasz Karpiński (Staroźreby).

23.05.2021 - Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 0:3 (walkower)
na boisku 6:0
Bramki:
Waćkowski (s) 13', Pyrdoł 35', Pawlak 54', Galach 56', Szumilas 76', Krawczyk 81'.
w 38. minucie Szumilas nie wykorzystał rzutu karnego (Koncki obronił)
w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Żółte kartki: Pyrdoł - Waćkowski, Nowik, Giel.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Ignacak, Goluch (Kowalski 55'), Siudak, Trznadel (Knap 82'), Świderski - Giel, Butkiewicz (Jaczewski 55').

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

29.05.2021 - Hutnik Warszawa - KS Łomianki 4:1 (1:1)
Bramki:
Giel 22', 47', 69', 83' - Szeliga 3'.
na boisku Strefy Sportu

Żółte kartki: Goluch, Koncki, Świderski - Markowski, Truszczyński, Czady, Matwiejczyk, Kępka.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik (Turko 16' (Michałek 77')), Kalisiak - Bogucki, Siudak (Trznadel 70'), Goluch, Świderski - Kowalski (Butkiewicz 84'), Giel (Jaczewski 90'), Ignacak (Grodzki 90').

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa).

05.06.2021 - Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 2:1 (1:1)
Bramki:
Kowalski 37', Waćkowski 88' - Klepczyński 35'.
w 90. minucie Klepczyński (Wkra) nie strzelił rzutu karnego (przestrzelił)
na boisku Strefy Sportu

Żółta kartka: Kosiński (Wkra).

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Waćkowski, Goluch (Kalisiak 90'), Wielgosz (Michałek 72') - Ignacak, Siudak (Butkiewicz 78'), Trznadel, Turko (Świderski 62') - Giel, Kowalski (Jaczewski 65').

Sędzia: Tomasz Karpiński (Płock).

12.06.2021 - Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby 0:1 (0:0)
Bramka:
55'.
na boisku Strefy Sportu

Żółta kartka: Waćkowski.

Czerwona kartka: zawodnik Świtu (85. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Kalisiak, Waćkowski, Goluch - Bogucki, Trznadel (Siudak 56'), Michałek, Turko - Kowalski (Ignacak 56'), Jaczewski (Butkiewicz 56'), Giel.

Sędzia: Michał Skolimowski (Węgrów).

 

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Bartosz Koncki.

Obrońcy: Erwin Nowik, Przemysław Sawicki, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz, Jakub Grodzki, Daniel Bogucki, Damian Jaczewski, Kacper Miriuk.

Pomocnicy: Rafał Goluch, Patryk Turko, Sebastian Duczek, Kacper Siudak, Łukasz Stanisławski, Olivier Aleksander, Maksymilian Grabowicz, Kamil Waśniowski, Jakub Jackowski, Maciej Knap, Wojciech Trznadel.

Napastnicy: Paweł Giel, Radosław Graczyk, Damian Pracki, Maciej Ziemski.

Trener: Bartłomiej Walewski

Przyszli: Daniel Bogucki (Znicz II Pruszków, roczne wypożyczenie), Adam Brzozowski (Hetman Zamość, powrót z wypożyczenia), Radosław Graczyk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, roczne wypożyczenie), Damian Jaczewski (Talent Warszawa), Jakub Jackowski (Cracovia Kraków (CLJ), roczne wypożyczenie), Maciej Knap (AKS SMS Łódź), Kacper Miriuk (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Damian Pracki (Marcovia Marki, powrót z wypożyczenia), Wojciech Trznadel (Warmia Olsztyn), Kamil Waćkowski (Wisła II Płock, roczne wypożyczenie), Kamil Waśniowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Odeszli: Hubert Borowy (Mazur Gostynin, koniec wypożyczenia), Adam Brzozowski (Chełmianka Chełm), Karol Cimochowski (rezerwy), Mateusz Kowalski (Legionovia Legionowo), Rafał Kowalski (Okęcie Warszawa), Dominik Marchelewicz (kontuzja), Łukasz Szala (LKS Chlebnia, roczne wypożyczenie), Kamil Waćkowski (Wisła II Płock, koniec wypożyczenia), Kamil Waśniowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki, koniec wypożyczenia), Michał Zawistowski (Legionovia Legionowo), Igor Zuchora (przerwał treningi).

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Bartosz Koncki, Kamil Szmigiel.

Obrońcy: Dominik Marchelewicz, Erwin Nowik, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz, Jakub Grodzki, Daniel Bogucki, Grzegorz Kalisiak, Jakub Świderski.

Pomocnicy: Rafał Goluch, Patryk Turko, Kacper Siudak, Olivier Aleksander, Maksymilian Grabowicz, Maciej Knap, Wojciech Trznadel, Sebastian Ignacak, Paweł Michałek, Jan Michna.

Napastnicy: Paweł Giel, Damian Jaczewski, Michał Butkiewicz, Mateusz Kowalski.

Trener: Bartłomiej Walewski

Przyszli: Michał Butkiewicz (Varsovia, półroczne wypożyczenie), Sebastian Ignacak (Legion Warszawa), Grzegorz Kalisiak (Varsovia, półroczne wypożyczenie), Mateusz Kowalski (Legionovia Legionowo), Paweł Michałek (Ząbkovia Ząbki, półroczne wypożyczenie), Jan Michna (juniorzy), Kamil Szmigiel (juniorzy), Jakub Świderski (Ząbkovia Ząbki, półroczne wypożyczenie).

Odeszli: Sebastian Duczek (Wólczanka Wólka Pełkińska), Radosław Graczyk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, skrócenie wypożyczenia), Jakub Jackowski (rozwiązanie kontraktu)
Kacper Miriuk (LKS Chlebnia, półroczne wypożyczenie), Damian Pracki (przerwał treningi), Przemysław Sawicki, Łukasz Stanisławski (Escola Varsovia), Kamil Waśniowski (Unia Skierniewice), Maciej Ziemski (Naprzód Stare Babice, półroczne wypożyczenie).

Strzelcy:

1. Paweł Giel – 20 bramek
2. Kacper Siudak – 9
3. Sebastian Duczek – 3
- Mateusz Kowalski - 3
4. Michał Butkiewicz – 2
- Sebastian Ignacak – 2
- Damian Jaczewski – 2
- Paweł Michałek – 2
- Erwin Nowik - 2
- Wojciech Trznadel – 2
- Maciej Ziemski – 2
5. Olivier Aleksander – 1
- Daniel Bogucki – 1
- Rafał Goluch - 1
- Maciej Knap – 1
- Łukasz Stanisławski – 1
- Kamil Waćkowski - 1
- Kamil Waśniowski – 1
- Piotr Wielgosz - 1

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mławianka Mława 13 36 12 0 1 62 16
2. MKS Przasnysz 13 30 10 0 3 40 12
3. Huragan Wołomin 13 30 9 3 1 31 15
4. Świt Staroźreby 13 29 9 2 2 33 10
5. Wisła II Płock 13 28 9 1 3 44 12
6. Hutnik Warszawa 13 26 8 2 3 30 11
7. KS CK Troszyn 13 19 5 4 4 29 17
8. KS Łomianki 13 19 5 4 4 22 18
9. Wkra Żuromin 13 18 5 3 5 28 20
10. Żyrardowianka Żyradów 13 17 5 2 6 37 26
11. Nadnarwianka Pułtusk 13 15 4 3 6 17 22
12. Makowianka Maków Mazowiecki 13 12 3 3 7 20 25
13. Bzura Chodaków 13 5 1 2 10 14 43
14. Kasztelan Sierpc 13 1 0 1 12 9 62

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Świt Staroźreby 13 28 8 4 1 23 11
2. Wisła II Płock 13 26 8 2 3 31 18
3. Mławianka Mława 13 25 8 1 4 38 16
4. Huragan Wołomin 13 24 7 3 3 25 17
5. Hutnik Warszawa 13 22 6 4 3 31 21
6. MKS Przasnysz 13 19 6 1 6 24 20
7. Makowianka Maków Mazowiecki 13 16 4 4 5 26 33
8. Wkra Żuromin 13 15 5 0 8 14 31
9. Nadnarwianka Pułtusk 13 12 3 3 7 26 25
10. Żyrardowianka Żyrardów 13 12 3 3 7 15 32
11. Bzura Chodaków 13 12 4 0 9 16 45
12. KS CK Troszyn 13 11 3 2 8 20 27
13. KS Łomianki 13 8 2 2 9 17 43
14. Kasztelan Sierpc 13 1 0 1 12 3 78
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY