OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Historia piłki nożnej


Sezon 2019/20

W sezonie 2019/2020 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to piąty poziom rozgrywkowym. Rozgrywki, z powodu epidemii koronawirusa, zostały przerwane tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W barażach o awans rywalizowały pierwsze cztery zespoły z obu grup po rundzie jesiennej. W tym gronie był też Hutnik. Ze względu na epidemie i niedokończenie rozgrywek, MZPN zdecydował o braku degradacji. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

IV liga mazowiecka, grupa północna 2019/2020

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drukarz Warszawa 18 41 12 5 1 32-14 6 2 0 18-5 6 3 1 14-9            
2.  Huragan Wołomin 18 39 11 6 1 39-14 7 1 0 21-6 4 5 1 18-8            
3.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 32 10 2 6 46-27 7 0 3 31-13 3 2 3 15-14 2 6 2 0 0 7-2
4.  Hutnik Warszawa 18 32 10 2 6 43-29 6 2 1 22-9 4 0 5 21-20 2 0 0 0 2 2-7
5.  KS Łomianki 15 29 8 5 2 29-18 6 2 0 18-5 2 3 2 11-13            
6.  MKS Przasnysz 15 28 8 4 3 33-10 4 2 2 17-8 4 2 1 16-2            
7.  Ząbkovia Ząbki 15 26 8 2 5 39-20 4 1 2 18-6 4 1 3 21-14            
8.  Pogoń II Siedlce 15 24 7 3 5 23-19 2 3 2 15-12 5 0 3 8-7            
9.  Wisła II Płock 15 19 5 4 6 27-25 4 3 0 18-6 1 1 6 9-19            
10.  Makowianka Maków Mazowiecki 15 17 4 5 6 26-39 2 3 3 12-14 2 2 3 14-25            
11.  Wkra Żuromin 15 15 4 3 8 26-40 4 1 2 19-11 0 2 6 7-29            
12.  Nadnarwianka Pułtusk 15 12 2 6 7 16-28 2 3 3 10-14 0 3 4 6-14            
13.  Korona Ostrołęka 15 11 2 5 8 13-29 1 3 4 8-16 1 2 4 5-13            
14.  Podlasie Sokołów Podlaski 15 10 2 4 9 16-33 1 2 5 9-19 1 2 4 7-14 1 1 0 1 0 2-2
15.  Świt Staroźreby 15 10 2 4 9 15-29 2 2 4 9-14 0 2 5 6-15 1 1 0 1 0 2-2
16.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 3 1 0 14 11-60 1 0 6 5-26 0 0 8 6-34            


Runda jesienna:

14.08.2019 - Hutnik Warszawa - KS Łomianki 3:2 (1:1)
Bramki:
Giel (k) 40', Nowik 49', Cimochowski 78' - Saavedra 18', Wouters 74'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Żółte kartki: Wielgosz - Czady, Gil, Przysowa.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz, Nowik, Marchelewicz, Goluch - Stanisławski (Zawistowski 85'), Baranowski, Siudak (Zuchora 65'), Duczek (Muchin 76') - Giel, Szala (Cimochowski 71').

Sędzia: Karol Wójcik (Mińsk Mazowiecki).

Widzów: 250.

17.08.2019 - Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa 2:5 (0:4)
Bramki:
Kobus 57', Domański 66' - Siudak 5', Duczek 8', Szala 10', Wielgosz 16', Cimochowski 86'.

Żółta kartka: Nowik.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 46'), Nowik, Marchelewicz (Waćkowski 77'), Goluch - Duczek (Muchin 66'), Baranowski (Zawistowski 89'), Siudak (Zuchora 46'), Stanisławski - Giel, Szala (Cimochowski 59').

Sędzia: Kamil Ślesiński (Ciechanów-Ostrołęka).

24.08.2019 - Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki:
Kowalski 84' - (k) 64'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Żółte kartki: Sawicki - Rowicki, Pękała.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek, Baranowski (Cimochowski 87'), Zuchora (Siudak 65'), Stanisławski (Muchin 82') - Szala (Kowalski 61'), Giel.

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa).

Widzów: 250.

31.08.2019 - Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
Bramka:
Zuchora 63'.
przy ul. Strażackiej 121

Czerwona kartka: Cynt (Nadnarwianka; 87. minuta, za faul taktyczny).

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Wielgosz 64'), Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek, Baranowski, Zuchora (Siudak 89'), Stanisławski (Muchin 75') - Kowalski, Szala (Cimochowski 73').

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce).

Widzów: 100.

07.09.2019 - Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki:
Kowalski 38', 47', Giel 86'.

Żółte kartki: Tamowski - Zuchora, Nowik, Wielgosz.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 76'), Nowik, Waćkowski (Biele 87'), Goluch - Duczek, Baranowski, Zuchora (Zawistowski 82'), Stanisławski (Muchin 85') - Szala (Giel 56'), Kowalski (Cimochowski 71').

Sędzia: Jakub Bzdawka (Warszawa).

15.09.2019 - Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby 2:1 (1:1)
Bramki:
Giel 35', (k) 78' - Ziarko 24'.
przy ul. Strażackiej 121

Żółte kartki: Stanisławski, Baranowski, Goluch - Konwerski, Ziarko, Truskolaski, Sobczak.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 86'), Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek (Szala 65'), Baranowski, Zuchora (Siudak 46'), Stanisławski (Turko 59') - Giel, Kowalski (Cimochowski 79').

Sędzia: Łukasz Trawiński (Sochaczew).

Widzów: 100.

21.09.2019 - Ząbkovia Ząbki - Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki:
Duczek 42', Turko 52'.

Żółta kartka: Budek.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 58'), Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek (Szala 89'), Baranowski, Siudak (Zuchora 90'), Stanisławski (Turko 46') - Giel, Kowalski (Cimochowski 78').

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).

28.09.2019 - Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 6:1 (3:1)
Bramki:
Giel 8', 63', Nowik 25', Kowalski 37', Pracki 86', (k) 88' - Tyska 3'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz, Nowik, Waćkowski (Biele 80'), Goluch - Duczek (Szala 75'), Baranowski, Siudak (Zawistowski 68'), Turko (Muchin 63') - Giel (Sawicki 80'), Kowalski (Pracki 70').

Sędzia: Michał Borkowski (Radom).

Widzów: 150.

05.10.2019 - MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 4:0 (2:0)
Bramki:
12', 35', (k) 50', 85'.

Żółte kartki: Baranowski, Biele, Kowalski.

Czerwona kartka: Biele (65. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Biele, Waćkowski, Goluch (Turko 50') - Duczek (Szala 64'), Baranowski, Siudak (Zawistowski 46'), Stanisławski  (Bozik 60') - Kowalski (Cimochowski 64'), Pracki (Marchelewicz 68').

12.10.2019 - Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 3:0 (2:0)
Bramki:
Kowalski 15', 74', Giel (k) 39'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Żółte kartki: Kowalski, Siudak.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Nowik (Marchelewicz 90'), Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Turko 63'), Baranowski (Zuchora 86'), Siudak (Zawistowski 79'), Stanisławski (Bozik 84') - Kowalski (Cimochowski 80'), Giel.

Sędzia: Adam Trędowicz (Siedlce).

Widzów: 200.

19.10.2019 - Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1 (1:1)
Bramki:
Augustyniak 8', 49', Figiel 51', Nowik (s) 53' - Kowalski 6'.

Żółte kartki: Smoliński, Witak - Wielgosz, Nowik.

Czerwona kartka: Nowik (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Bozik 63'), Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Turko 55'), Baranowski, Siudak (Pracki 55'), Stanisławski (Szala 71') - Giel, Kowalski (Zawistowski 68').

Sędzia: Krzysztof Mandes (Warszawa).

26.10.2019 - Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 5:0 (1:0)
Bramki:
Kowalski 12', 81', 88', Giel (k) 69', Turko 82'.

Żółte kartki: Turko, Baranowski - Śmigrodzki, Mitura, Hrushytskyi.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Szala 84'), Waćkowski, Marchelewicz (Biele 85'), Turko - Bozik (Sawicki 80'), Baranowski, Siudak (Zuchora 78'), Stanisławski (Duczek 67') - Giel (Pracki 84'), Kowalski.

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa).

03.11.2019 - Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa 4:2 (3:2)
Bramki:
16', 26', (k) 35', 62' - Siudak 28', Giel (k) 44'.

Żółte kartki: Litwiński, Łęczycki, Barej - Zawistowski, Okrasa.

Hutnik: Okrasa - Baranowski, Nowik, Marchelewicz, Wielgosz - Duczek (Muchin 83'), Zawistowski (Szala 57'), Siudak (Zuchora 64'), Bozik (Stanisławski 64') - Giel, Kowalski (Cimochowski 76').

Sędzia: Mateusz Trawiński (Warszawa).

09.11.2019 - Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (0:2)
Bramki:
27', 42', 48'.
przy ul. Obrońców Tobruku 11

Żółte kartki: Baranowski, Nowik, Sawicki, Wielgosz - Malesa, Przyboowski, Herman, Staska.

Czerwona kartka: Siudak (9. minuta, za uderzenie łokciem).

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Nowik, Biele, Wielgosz (Muchin 88') - Duczek, Baranowski (Zawistowski 74'), Siudak, Stanisławski (Bozik 58') - Giel (Cimochowski 82'), Szala (Zuchora 62).

Sędzia: Szymon Kmita (Warszawa).

16.11.2019 - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa 0:5 (0:3)
Bramki:
Kowalski 16', 51', Zawistowski 25', Duczek 38', Cimochowski 68'.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 82'), Bozik - Duczek, Zawistowski, Giel, Stanisławski (Cimochowski 62') - Szala (Zuchora 73'), Kowalski.

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa).

Baraże o prawo gry w barażu o awans:

10.06.2020 - Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa 2:1 (0:0)
Bramki:
Górski 85', Kądziela 90' - Giel 65'.

Żółte kartki: Bienias, Kij - Aleksander, Waćkowski.

Hutnik: Koncki - Wielgosz (Sawicki 50'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 86'), Turko (Goluch 79') - Aleksander (Stanisławski 46'), Zawistowski (Grabowicz 55'), Waśniowski (Szala 69'), Duczek - Giel, Kowalski.

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).

13.06.2020 - Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 4:2 (4:0)
Bramki:
Bondara (k) 5', (k) 39', (k) 44', Zatorski 16' - M. Kowalski 51', Nowik 67'.

Żółte kartki: Przyborowski, Wocial - Duczek, M. Kowalski, Nowik.

Hutnik: Koncki - Wielgosz, Nowik, Marchelewicz (Waćkowski 46'), Turko (Grodzki 90') - Duczek, Zawistowski (Goluch 69'), Grabowicz, Zuchora (Ziemski 63'), Stanisławski (Aleksander 69') - M. Kowalski (Cimochowski 82').

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).

17.06.2020 - Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
Bramki:
Duczek 68' - Figiel 85'.
w Wołominie

Żółte kartki: Nowik, Kowalski, Zuchora - Dadacz.

Hutnik: Koncki - Wielgosz, Nowik, Waćkowski, Turko - Duczek (Aleksander 78'), Grabowicz, Zawistowski (Goluch 63'), Stanisławski (Szala 67') - Kowalski (Zuchora 79'), Ziemski.

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa).

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Paweł Okrasa, Karol Pasturczyk.

Obrońcy: Maciej Baranowski, Dominik Marchelewicz, Erwin Nowik, Przemysław Sawicki, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz, Grzegorz Biele.

Pomocnicy: Karol Cimochowski, Bartosz Drożdżal, Paweł Giel, Rafał Goluch, Łukasz Szala, Patryk Turko, Jakub Bozik, Sebastian Duczek, Artur Muchin, Kacper Siudak, Łukasz Stanisławski, Michał Zawistowski, Igor Zuchora.

Napastnicy: Damian Pracki, Mateusz Kowalski.

Trener: Bartłomiej Walewski

Przyszli: Grzegorz Biele (Escola Varsovia), Jakub Bozik (Znicz II Pruszków, roczne wypożyczenie), Adam Brzozowski (Mławianka Mława, powrót z wypożyczenia), Sebastian Duczek (Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Kowalski (KS Łomianki), Dominik Marchelewicz (Czarni Węgrów), Artur Muchin (Korona Ostrołęka, roczne wypożyczenie), Karol Pasturczyk (Wkra Sochocin), Kacper Siudak (Stal Stalowa Wola), Łukasz Stanisławski (KS Łomianki), Kamil Waćkowski (Wisła II Płock, roczne wypożyczenie), Michał Zawistowski (Talent Targówek (juniorzy)), Igor Zuchora (Włocłavia Włocławek, powrót z wypożyczenia)

Odeszli: Grzegorz Brzeziński (Marcovia Marki), Adam Brzozowski (Hetman Zamość, roczne wypożyczenie), Bartłomiej Gołasiewicz (Marcovia Marki), Jakub Górski (Unia Skierniewice), Rafał Grabowski (Korona Ostrołęka, roczne wypożyczenie), Piotr Leśniewicz (zakończył karierę), Patryk Liszewski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, roczne wypożyczenie), Dominik Marchelewicz (Czarni Węgrów, koniec wypożyczenia), Mateusz Molenda (przerwał treningi), Bartosz Osoliński (Ząbkovia Ząbki), Krystian Pusiak (GKS Niemce, roczne wypożyczenie), Kornel Stankiewicz (przerwał treningi), Paweł Tarnowski (przerwał treningi), Kamil Waćkowski (Wisła II Płock, koniec wypożyczenia)

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Bartosz Koncki, Hubert Borowy.

Obrońcy: Dominik Marchelewicz, Erwin Nowik, Przemysław Sawicki, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz, Jakub Grodzki, Rafał Kowalski.

Pomocnicy: Karol Cimochowski, Paweł Giel, Rafał Goluch, Łukasz Szala, Patryk Turko, Sebastian Duczek, Kacper Siudak, Łukasz Stanisławski, Michał Zawistowski, Igor Zuchora. Olivier Aleksander, Maksymilian Grabowicz, Kamil Waśniowski.

Napastnicy: Mateusz Kowalski, Maciej Ziemski.

Trener: Bartłomiej Walewski

Przyszli: Olivier Aleksander (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Hubert Borowy (Mazur Gostynin, półroczne wypożyczenie), Adam Brzozowski (Hetman Zamość, powrót z wypożyczenia), Maksymilian Grabowicz (Ząbkovia Ząbki, półroczne wypożyczenie), Rafał Grabowski (Korona Ostrołęka, powrót z wypożyczenia), Jakub Grodzki (Agape Białołęka), Bartosz Koncki, Rafał Kowalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Patryk Liszewski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, powrót z wypożyczenia), Kamil Waśniowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki, półroczne wypożyczenie), Maciej Ziemski (Hutnik II Warszawa)

Odeszli:

Maciej Baranowski (Marcovia Marki), Jakub Bozik (Znicz II Pruszków, skrócenie wypożyczenia), Adam Brzozowski (Chełmianka Chełm, półroczne wypożyczenie), Bartosz Drożdżal (zakończył karierę), Rafał Grabowski (Nadnarwianka Pułtusk), Patryk Liszewski (Marcovia Marki, półroczne wypożyczenie), Artur Muchin (Korona Ostrołęka, skrócenie wypożyczenia), Paweł Okrasa (RKS Radomsko), Karol Pasturczyk (kontuzja), Damian Pracki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)

 

Strzelcy:

12 goli - Mateusz Kowalski (król strzelców ligi)
9 goli - Paweł Giel
3 gole - Karol Cimochowski, Sebastian Duczek
2 gole - Erwin Nowik , Damian Pracki, Kacper Siudak, Patryk Turko
1 gol - Łukasz Szala, Piotr Wielgosz, Michał Zawistowski

 

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. KS Łomianki 8 20 6 2 0 18 5
2. Hutnik Warszawa 8 19 6 1 1 21 8
3. Huragan Wołomin 7 19 6 1 0 19 6
4. Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 18 6 0 1 26 8
5. Drukarz Warszawa 7 17 5 2 0 16 4
6. Wisła II Płock 7 15 4 3 0 18 6
7. MKS Przasnysz 8 14 4 2 2 17 8
8. Ząbkovia Ząbki 7 13 4 1 2 18 6
9. Wkra Żuromin 7 13 4 1 2 19 11
10. Pogoń II Siedlce 7 9 2 3 2 15 12
11. Makowianka Maków Mazowiecki 8 9 2 3 3 12 14
12. Nadnarwianka Pułtusk 8 9 2 3 3 10 14
13. Świt Staroźreby 6 8 2 2 4 9 14
14. Korona Ostrołęka 8 6 1 3 4 8 16
15. Podlasie Sokołów Podlaski 8 5 1 2 5 9 19
16. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7 3 1 0 6 5 26

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Drukarz Warszawa 8 18 5 3 0 12 6
2. Pogoń II Siedlce 8 15 5 0 3 8 7
3. MKS Przasnysz 7 14 4 2 1 16 2
4. Huragan Wołomin 8 13 3 4 1 16 7
5. Ząbkovia Ząbki 8 13 4 1 3 21 14
6. Hutnik Warszawa 7 12 4 0 3 18 14
7. Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 11 3 2 3 15 14
8. KS Łomianki 7 9 2 3 2 11 13
9. Makowianka Maków Mazowiecki 7 8 2 2 3 14 25
10. Podlasie Sokołów Podlaski 7 5 1 2 4 7 14
11. Korona Ostrołęka 7 5 1 2 4 5 13
12. Wisła II Płock 8 4 1 1 6 9 19
13. Nadnarwianka Pułtusk 7 3 0 3 4 6 14
14. Świt Staroźreby 7 2 0 2 5 6 15
15. Wkra Żuromin 8 2 0 2 6 7 29
16. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 0 0 0 8 6 34
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY