Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. |
Polonia Warszawa (s) | 26 | 40 | 18 | 4 | 4 | 51:21 |
2. |
Hutnik Warszawa | 26 | 39 | 18 | 3 | 5 | 52:15 |
3. |
Stomil Olsztyn | 26 | 36 | 14 | 8 | 4 | 44:14 |
4. |
Wigry Suwałki | 26 | 36 | 13 | 10 | 3 | 34:25 |
5. |
Gwardia Szczytno | 26 | 33 | 14 | 5 | 7 | 48:26 |
6. |
AZS AWF Warszawa | 26 | 30 | 11 | 8 | 7 | 44:25 |
7. |
Farmacja Tarchomin | 26 | 28 | 13 | 2 | 11 | 32:33 |
8. |
Włókniarz Białystok | 26 | 26 | 9 | 8 | 9 | 27:25 |
9. |
Mazur Ełk | 26 | 22 | 9 | 4 | 13 | 31:35 |
10. |
Narew Ostrołęka | 26 | 20 | 8 | 4 | 14 | 34:39 |
11. |
Marymont Warszawa | 26 | 20 | 8 | 4 | 14 | 35:44 |
12. |
Śniardwy Orzysz | 26 | 13 | 6 | 1 | 19 | 20:60 |
13. |
Błękitni Raciąż | 26 | 11 | 3 | 5 | 18 | 24:63 |
14. |
Warmia Grajewo | 26 | 10 | 3 | 4 | 19 | 15:66 |
za zwycięstwo przyznawano 2 punkty
Runda jesienna:
1. Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 1:2
2. Marymont Warszawa – Hutnik Warszawa 0:5
3. Hutnik Warszawa – Polonia Warszawa 1:0
4. AZS Warszawa – Hutnik Warszawa 0:1
5. Hutnik Warszawa – Mazur Ełk 4:1
6. Gwardia Szczytno – Hutnik Warszawa 0:0
7. Hutnik Warszawa – Wigry Suwałki 0:1
8. Warmia Grajewo – Hutnik Warszawa 0:1
9. Hutnik Warszawa – Błękitni Raciąż 6:0
10. Hutnik Warszawa – Farmacja Warszawa 1:1
11. Śniardwy Orzysz – Hutnik Warszawa 0:1
12. Hutnik Warszawa – Włókniarz Białystok 4:1
13. Stomil Olsztyn – Hutnik Warszawa 1:0
Runda wiosenna:
14. Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 1:2
15. Hutnik Warszawa – Marymont Warszawa 1:0
16. Polonia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:1
17. Hutnik Warszawa – AZS Warszawa 2:0
18. Mazur Ełk – Hutnik Warszawa 0:4
19. Hutnik Warszawa – Gwardia Szczytno 0:3
20. Wigry Suwałki – Hutnik Warszawa 0:0
21. Hutnik Warszawa – Warmia Grajewo 4:0
22. Błękitni Raciąż – Hutnik Warszawa 2:4
23. Farmacja Warszawa – Hutnik Warszawa 0:3
24. Hutnik Warszawa – Śniardwy Orzysz 3:0 (walkower, na boisku 5-2)
25. Włókniarz Białystok – Hutnik Warszawa 0:2
26. Hutnik Warszawa – Stomil Olsztyn 1:0
Kadra:
Marek Saławiła, Andrzej Szczepański, Bogdan Bąbik, Ireneusz Zawadzki, Waldemar Wójcik, Stanisław Kurek, Zdziszław Krzyszkowski, Marek Paradecki, Jacek Grzelak, Jan Matuszewski, Mieczysław Cygler, Gerard Szatkowski, Mirosław Wroński, Cezary Bogdański, Krzysztof Michałowski, Włodzimierz Musuła, Krzysztof Lachowski, Ryszard Michałkowski, Andrzej Janczak, Andrzej Keller, Wacław Wasiak, Andrzej Tarach, Witold Michlewicz, Marek Olech, Władysław Lesiak, Stanisław Karpiński, Edward Murawski, Janusz Łagiewnicki, Aniołkowski, Edward Tyszkiewicz, Adam Brzozowski, Marek Gryckiewicz, Jerzy Gierak, Mirosław Starczewski, Mirosław Brojek, Marek Lek, Stanisław Mróz, Jerzy Szczęsny, Leszek Nowak, Mieczysław Jutkowiak, Andrzej Bednarczyk, Krzysztof Kropielnicki, Damian Piotrowski
Tabela po rundzie jesiennej
Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. |
Stomil Olsztyn | 13 | 21 | 8 | 5 | 0 | 24:4 |
2. |
Polonia Warszawa | 13 | 20 | 9 | 2 | 2 | 22:9 |
3. |
Hutnik Warszawa | 13 | 18 | 8 | 2 | 3 | 25:7 |
4. |
Wigry Suwałki | 13 | 18 | 7 | 4 | 2 | 17:16 |
5. |
AZS AWF Warszawa | 13 | 17 | 6 | 5 | 2 | 21:8 |
6. |
Gwardia Szczytno | 13 | 17 | 7 | 3 | 3 | 25:13 |
7. |
Farmacja Tarchomin | 13 | 17 | 8 | 1 | 4 | 16:12 |
8. |
Mazur Ełk | 13 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19:20 |
9. |
Śniardwy Orzysz | 13 | 9 | 4 | 1 | 8 | 14:27 |
10. |
Włókniarz Białystok | 13 | 8 | 2 | 4 | 7 | 8:15 |
11. |
Narew Ostrołęka | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 12:21 |
12. |
Błękitni Raciąż | 13 | 7 | 1 | 5 | 7 | 9:24 |
13. |
Warmia Grajewo | 13 | 6 | 2 | 2 | 9 | 10:26 |
14. |
Marymont Warszawa | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 10:30 |
Tabela z rundy wiosennej
Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. |
Hutnik Warszawa | 13 | 21 | 10 | 1 | 2 | 27:8 |
2. |
Polonia Warszawa | 13 | 20 | 9 | 2 | 2 | 29:12 |
3. |
Włókniarz Białystok | 13 | 18 | 7 | 4 | 2 | 19:10 |
4. |
Wigry Suwałki | 13 | 18 | 6 | 6 | 1 | 17:9 |
5. |
Marymont Warszawa | 13 | 17 | 8 | 1 | 4 | 25:14 |
6. |
Gwardia Szczytno | 13 | 16 | 7 | 2 | 4 | 23:13 |
7. |
Stomil Olsztyn | 13 | 15 | 6 | 3 | 4 | 20:10 |
8. |
AZS AWF Warszawa | 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | 23:17 |
9. |
Narew Ostrołęka | 13 | 12 | 5 | 2 | 6 | 22:18 |
10. |
Farmacja Tarchomin | 13 | 11 | 5 | 1 | 7 | 16:21 |
11. |
Mazur Ełk | 13 | 9 | 3 | 3 | 7 | 12:15 |
12. |
Błękitni Raciąż | 13 | 4 | 2 | 0 | 11 | 15:39 |
13. |
Śniardwy Orzysz | 13 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6:33 |
14. |
Warmia Grajewo | 13 | 4 | 1 | 2 | 10 | 5:40 |
Tabela ze spotkań „u siebie”
Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. |
Polonia Warszawa | 13 | 22 | 10 | 2 | 1 | 25:5 |
2. |
Stomil Olsztyn | 13 | 19 | 8 | 3 | 2 | 27:5 |
3. |
Hutnik Warszawa | 13 | 19 | 9 | 1 | 3 | 28:9 |
4. |
AZS AWF Warszawa | 13 | 18 | 7 | 4 | 2 | 33:13 |
5. |
Wigry Suwałki | 13 | 18 | 7 | 4 | 2 | 21:11 |
6. |
Śniardwy Orzysz | 13 | 17 | 3 | 1 | 9 | 9:25 |
7. |
Gwardia Szczytno | 13 | 16 | 6 | 4 | 3 | 22:9 |
8. |
Mazur Ełk | 13 | 16 | 7 | 2 | 4 | 23:16 |
9. |
Farmacja Tarchomin | 13 | 15 | 7 | 1 | 5 | 17:15 |
10. |
Włókniarz Białystok | 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | 13:10 |
11. |
Marymont Warszawa | 13 | 12 | 5 | 2 | 6 | 21:19 |
12. |
Narew Ostrołęka | 13 | 12 | 5 | 2 | 6 | 15:15 |
13. |
Błękitni Raciąż | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 20:26 |
14. |
Warmia Grajewo | 13 | 6 | 1 | 4 | 8 | 9:30 |
Tabela ze spotkań wyjazdowych
Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. |
Hutnik Warszawa | 13 | 20 | 9 | 2 | 2 | 24:6 |
2. |
Polonia Warszawa | 13 | 18 | 8 | 2 | 3 | 26:16 |
3. |
Wigry Suwałki | 13 | 18 | 6 | 6 | 1 | 13:14 |
4. |
Stomil Olsztyn | 13 | 17 | 6 | 5 | 2 | 17:9 |
5. |
Gwardia Szczytno | 13 | 17 | 8 | 1 | 4 | 26:17 |
6. |
Włókniarz Białystok | 13 | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:15 |
7. |
Farmacja Tarchomin | 13 | 13 | 6 | 1 | 6 | 15:18 |
8. |
AZS AWF Warszawa | 13 | 12 | 4 | 4 | 5 | 11:12 |
9. |
Narew Ostrołęka | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 19:24 |
10. |
Marymont Warszawa | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 14:25 |
11. |
Mazur Ełk | 13 | 6 | 2 | 2 | 9 | 8:19 |
12. |
Śniardwy Orzysz | 13 | 6 | 3 | 0 | 10 | 11:35 |
13. |
Warmia Grajewo | 13 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6:36 |
14. |
Błękitni Raciąż | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 4:37 |
źródło: własne