0

Wicelider za mocny

02 grudnia 2018, godz. 09:42, 276 wyświetleń

Po pierwszej wyrównanej kwarcie z przewagą 3 oczek schodzili przyjezdni. W drugiej żywiołowa i efektywna gra Hutników pozwoliła na odrobienia strat z nawiązką, dzięki czemu do połowy prowadziliśmy 44:37. Trzecia kwarta przebiegała pod wynik remisowy, jednakże od jej ostatniej minuty do 3 min 4 kwarty koszykarze z Bielan notują serię prostych strat, co skutkuje koszmarnym fragmentem 2:18. Niestety, jak się później okazało rozpędzeni gracze Tura powiększyli swoją przewagę nawet do 19 oczek co definitywnie przesądziło losy meczu. "Hutnicy" ponoszą 5 porażkę z rzędu, a już za tydzień zmierzą się na wyjeździe w Derbach Warszawy z rezerwami Legii.