OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Hutnik Warszawa z nowym partnerem

04 lipca 2019, godz. 09:32, 3810 wyświetleń  

A A A

Hutnik Warszawa pozyskał kolejnego Partnera. Do grona firm wspierających „Dumę Bielan” dołączył Cube Online Services.

Na mocy podpisanej umowy, Cube Online Services został partnerem warszawskiego Hutnika, klubu wielosekcyjnego, będącego drugą sportową siłą w stolicy. Nowy Partner „Dumy Bielan” to firma świadcząca mniejszym przedsiębiorstwom usługi w zakresie marketingu w sieci. Podmiot ma charakter globalny, a o jego potencjale świadczy fakt, że jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji Google Street View Trusted na świecie. Współpraca obejmie kilka obszarów działalności, a jednym z nim będzie doradztwo i wsparcie w zakresie działań e-marketingowych Hutnika Warszawa.

- Cieszymy się, że możemy służyć Hutnikowi naszą wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze. Dostępne narzędzia internetowe dają praktycznie nieograniczane możliwości promocji oraz dotarcia do nowych kibiców, partnerów biznesowych czy sponsorów. Liczymy, że dzięki naszej pomocy Hutnik stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalnym klubem nie tylko w stolicy, ale również w innych regionach kraju – powiedział Maciej Grabowski-Julewicz z Cube Online Services.

Jednym z flagowych produktów Cube Online Services jest wirtualny spacer 360, pozwalający wyróżnić się firmie na tle konkurencji. Usługa ta oferowana będzie podmiotom związanym lub zaprzyjaźnionym z Hutnikiem Warszawa, a część przychodów z tego tytułu będzie przeznaczana na bieżącą działalność klubu. Jak podkreśla Maciej Purchała, prezes zarządu Hutnika Warszawa, to coraz powszechniejsza formuła wspierania „Dumy Bielan”. – Partnerstwo oparte o biznes. Tak można w skrócie opisać naszą relację z Cube Online Service. Umożliwiamy naszemu Partnerowi nawiązanie nowych kontaktów i pozyskanie klientów, a w zamian otrzymujemy wsparcie finansowe w przypadku wypracowanych profitów. W ten sposób sukces jednego podmiotu staje się sukcesem drugiego. Klub rośnie wraz z rozwojem okolicznych biznesów, wszyscy w tej relacji są wygrani.

Obie strony nie wykluczają rozszerzenia zakresu współpracy w kolejnych sezonach, w razie powodzenia projektu. – Mamy nadzieję, że nasza kooperacja z Dumą Bielan będzie podążać w nowych, interesujących kierunkach. Dostrzegamy ogromny potencjał marketingowy Hutnika, z którego chcemy umiejętnie korzystać – dodał Maciej Grabowski-Julewicz z Cube Online Services.

Więcej informacji o nowym partnerze Hutnika znajduje się pod adresem: https://cubeonline.com.pl/ .Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY