OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Rosa pokonana

07 marca 2019, godz. 18:37, 701 wyświetleń  

A A A

Prowadzenie od pierwszej do ostatniej minuty, zdominowana walka na "desce", emocje do ostatnich sekund i długo wyczekiwane 2 punkty do ligowej tabeli - tak pokrótce można by opisać starcie Hutnika z Rosą. 

Wszystko zaczęło się od znakomitej I kwarty zakończonej przez "Dumę Bielan" wysoką 13-punktową zaliczką. Niestety, na początku drugiej kwarty groźnej kontuzji ręki doznał Patryk Andres, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Po kilku minutach "Hutnicy" uzyskali najwyższe w całym meczu prowadzenie sięgające 17 oczek (39:22). Po zmianie stron przez większość czasu wynik oscylował w okolicach 10 pkt różnicy, a gra się znacząco wyrównała. Pod koniec meczu goście zaliczyli udany zryw głównie dzięki celnym rzutom dystansowym, w wyniku czego na 30 s do końca tablica pokazywała wynik 87:86. Na szczęście szczelna obrona "Hutników" w ostatnich sekundach oraz celne rzuty osobiste Wojciecha Rajkowskiego i Grzegorza Malewskiego pozwoliły zakończyć po niespełna 2 miesiącach posuchy feralną serie 6 porażek z rzędu.
 
Już w sobotę Derby Warszawy. Zapraszamy wszystkich do hali przy ul. Staffa 3/5 o godzinie 16:00. Rywalem "Dumy Bielan" będą rezerwy Legii Warszawa.

Punktowali:
- Maciek Cukierda 27 pkt
- Grzegorz Malewski 20 pkt
- Rafał Pietrzak 13 pkt
- Maciek Warmiak 11 pkt
- Paweł Łapiński 7 pkt
- Darek Kurowski 5 pkt
- Rafał Pstrokoński 4 pkt
- Patryk Andres 2 pkt 
- Wojtek Rajkowski 2 pktKomentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY