Aktualności
Michał Więckowski sędzią meczu
08 czerwca 2018, godz. 16:48
Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Unia Warszawa.
Hutnik – Unia: Zapowiedź
07 czerwca 2018, godz. 13:48
W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Unią Warszawa, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Będzie to ostatnie spotkanie w roli gospodarza w tym sezonie.
Zapowiedź 29. kolejki
07 czerwca 2018, godz. 08:36
Przed nami 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Wszystkie mecze odbędą się w obligatoryjnym terminie - w sobotę, o godzinie 11.
Urodziny Huberta Banaszczuka
04 czerwca 2018, godz. 11:44
Dzisiaj, tj. 4 czerwca, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Hubert Banaszczuk.
Wyniki 28. kolejki
03 czerwca 2018, godz. 21:14
Zakończyła się 28. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Do A Klasy spadła Wisła Maciejowice, która przegrała u siebie z Dębem Wieliszew 1:3.
Urodziny Pawła Tarnowskiego
02 czerwca 2018, godz. 09:34
Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnik Warszawa, Paweł Tarnowski.
Skrót meczu z Escolą
31 maja 2018, godz. 17:48
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Escolą Varsovia.
Urodziny Konrada Zezuli
31 maja 2018, godz. 09:59
Dzisiaj, tj. 31 maja, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Konrad Zezula.
Escola - Hutnik 1:5!
30 maja 2018, godz. 21:42
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 5:1, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Damian Piotrowski sędzią meczu
29 maja 2018, godz. 15:44
Damian Piotrowski będzie sędzią głównym spotkania Escola Varsovia - Hutnik Warszawa.
Escola - Hutnik: Zapowiedź
29 maja 2018, godz. 10:17
Jutro, w środę, o godzinie 18, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Informacja dla naszych kibiców: wejście na obiekt dostępne będzie od ul. Liczydło.
Skrót meczu z Bugiem II
28 maja 2018, godz. 16:57
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bugiem II Wyszków.
Mecz z Escolą 30 maja
28 maja 2018, godz. 11:53
Najbliższy mecz wyjazdowy z Escolą Varsovia został przełożony z 3 czerwca na 30 maja (środa, godz. 18.)
Wyniki 27. kolejki
27 maja 2018, godz. 19:11
Zakończyła się 27. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa uzyskał awans do IV ligi, a pierwszym spadkowiczem jest Bug II Wyszków.
Hutnik w IV lidze!
26 maja 2018, godz. 16:27
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Bugiem II Wyszków 3:0, w meczu 27. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Tym samym Hutnicy zapewnili sobie awans do IV ligi!
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 67 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 63 | |
3 | Mszczonowianka Mszczonów | 60 | |
4 | Hutnik Warszawa | 60 | |
5 | KS CK Troszyn | 59 | |
6 | KTS Weszło | 58 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | 2:0 |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | 4:2 |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | 3:2 |
20.04 (s) 19:00 | W | KTS Weszło | 2:1 |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | 1:4 |
04.05 (s) 13:00 | W | Wisła II Płock | 1:4 |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | 1:0 |
11.05 (s) 15:00 | W | Ursus Warszawa | 0:4 |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25.05 (s) 12:30 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15.06 (s) 13:00 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |
Lp | Zawodnik | Bramki | |
1 | Erwin Nowik | 10 | |
2 | Maksymilian Vogtman | 8 | |
3 | Paweł Giel | 5 | |
4 | Patryk Koziara | 4 | |
5 | Dominik Bartnik | 3 | |
6 | Jan Piasek | 3 |