Aktualności
Zapowiedź: Hutnik - Przasnysz
20 maja 2022, godz. 10:50
Jutro, w sobotę, o godzinie 18.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie MKS Przasnysz, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Bilety na mecz z Przasnyszem
19 maja 2022, godz. 11:01
Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko MKS Przasnysz.
Sokół - Hutnik 2:1
19 maja 2022, godz. 10:48
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Sokołem Serock 1:2, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Sokół - Hutnik
17 maja 2022, godz. 18:26
Jutro, w środę, o godzinie 19, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Hutnik - Makowianka 3:1
16 maja 2022, godz. 10:57
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Makowianką Maków Mazowiecki 3:1, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Hutnik - Makowianka
13 maja 2022, godz. 10:40
Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Makowiankę Maków Mazowiecki, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Bilety na mecz z Makowianką
12 maja 2022, godz. 10:00
Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko Makowiance Maków Mazowiecki.
Drukarz - Hutnik 2:4
07 maja 2022, godz. 15:10
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Drukarzem Warszawa 4:2, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Drukarz - Hutnik
06 maja 2022, godz. 09:38
Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Urodziny Kamila Szmigiela
03 maja 2022, godz. 09:53
Dzisiaj, tj. 3 maja, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kamil Szmigiel.
Hutnik - Ząbkovia 1:2
01 maja 2022, godz. 09:36
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:2, w meczu 25. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Hutnik - Ząbkovia
29 kwietnia 2022, godz. 13:44
Jutro, w sobotę, o godzinie 20, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ząbkovią Ząbki, w meczu 25. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Bilety na mecz z Ząbkovią
28 kwietnia 2022, godz. 10:37
Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko Ząbkovii Ząbki.
Przegrana z Mławianką
28 kwietnia 2022, godz. 10:14
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mławianką Mława 3:6, w zaległym meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Mławianka - Hutnik
26 kwietnia 2022, godz. 10:05
Jutro, w środę, o godzinie 18.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława, w zaległym meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 67 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 63 | |
3 | Mszczonowianka Mszczonów | 60 | |
4 | Hutnik Warszawa | 60 | |
5 | KS CK Troszyn | 59 | |
6 | KTS Weszło | 58 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | 2:0 |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | 4:2 |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | 3:2 |
20.04 (s) 19:00 | W | KTS Weszło | 2:1 |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | 1:4 |
04.05 (s) 13:00 | W | Wisła II Płock | 1:4 |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | 1:0 |
11.05 (s) 15:00 | W | Ursus Warszawa | 0:4 |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25.05 (s) 12:30 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15.06 (s) 13:00 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |
Lp | Zawodnik | Bramki | |
1 | Erwin Nowik | 10 | |
2 | Maksymilian Vogtman | 8 | |
3 | Paweł Giel | 5 | |
4 | Patryk Koziara | 4 | |
5 | Dominik Bartnik | 3 | |
6 | Jan Piasek | 3 |