Aktualności
Grzegorz Brzeziński w Marcovii
12 sierpnia 2019, godz. 12:22
Grzegorz Brzeziński przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującej w Lidze Okręgowej Marcovii Marki.
Artur Muchin wypożyczony do Hutnika
11 sierpnia 2019, godz. 14:22
19-letni skrzydłowy Artur Muchin został wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Korony Ostrołęka.
Łukasz Jóźwiak odchodzi z Hutnika
11 sierpnia 2019, godz. 11:08
Łukasz Jóźwiak, który pełnił rolę asystenta trenera pierwszego zespołu, nie będzie w najbliższym sezonie pracował w sztabie szkoleniowym Hutnika Warszawa.
Ryś - Hutnik II 3:1
10 sierpnia 2019, godz. 09:13
Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały w meczu towarzyskim na wyjeździe z beniaminkiem Ligi Okręgowej Rysiem Laski 1:3.
Sebastian Duczek w Hutniku
10 sierpnia 2019, godz. 08:17
17-letni skrzydłowy Sebastian Duczek przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Odry Wodzisław Śląski.
Piotr Leśniewicz odchodzi z Hutnika
09 sierpnia 2019, godz. 12:37
Piotr Leśniewicz, kapitan zespołu i legenda klubu, nie będzie występował w najbliższym sezonie w pierwszym zespole Hutnika Warszawa.
Kamil Waćkowski wypożyczony z Wisły Płock
09 sierpnia 2019, godz. 10:17
19-letni środkowy obrońca Kamil Waćkowski został ponownie wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Wisły Płock.
Łukasz Stanisławski w Hutniku
08 sierpnia 2019, godz. 12:01
21-letni skrzydłowy Łukasz Stanisławski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z KS Łomianki.
Wygrana w ostatnim sparingu
07 sierpnia 2019, godz. 21:57
Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Escolą Varsovia (Liga Okręgowa) 4:2.
Dominik Marchelewicz zawodnikiem Hutnika
07 sierpnia 2019, godz. 16:04
20-letni środkowy obrońca Dominik Marchelewicz przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Czarnych Węgrów.
Porażka rezerw w sparingu
04 sierpnia 2019, godz. 09:27
Hutnik II Warszawa przegrał na wyjeździe w swoim pierwszym meczu towarzyskim z występującą w Lidze Okręgowej Victorią II Sulejówek 3:7.
Mateusz Kowalski w Hutniku
03 sierpnia 2019, godz. 20:12
27-letni napastnik Mateusz Kowalski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z KS Łomianki.
Trzech zawodników odchodzi z Hutnika
03 sierpnia 2019, godz. 19:48
Bartłomiej Gołasiewicz, Rafał Grabowski i Adam Brzozowski nie będą występować w najbliższym sezonie w zespole Hutnika Warszawa.
Hutnik - Mszczonowianka 2:2
03 sierpnia 2019, godz. 13:12
Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z czwartoligową Mszczonowianką Mszczonów 2:2.
Hutnik okradziony - oświadczenie klubu.
01 sierpnia 2019, godz. 20:08
W związku z zapytaniami ze strony mediów w sprawie kradzieży mienia klubu sportowego Hutnik Warszawa pragniemy wyjaśnić zaistniałą sytuację.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 67 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 63 | |
3 | Mszczonowianka Mszczonów | 60 | |
4 | Hutnik Warszawa | 60 | |
5 | KS CK Troszyn | 59 | |
6 | KTS Weszło | 58 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | 2:0 |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | 4:2 |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | 3:2 |
20.04 (s) 19:00 | W | KTS Weszło | 2:1 |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | 1:4 |
04.05 (s) 13:00 | W | Wisła II Płock | 1:4 |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | 1:0 |
11.05 (s) 15:00 | W | Ursus Warszawa | 0:4 |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25.05 (s) 12:30 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15.06 (s) 13:00 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |
Lp | Zawodnik | Bramki | |
1 | Erwin Nowik | 10 | |
2 | Maksymilian Vogtman | 8 | |
3 | Paweł Giel | 5 | |
4 | Patryk Koziara | 4 | |
5 | Dominik Bartnik | 3 | |
6 | Jan Piasek | 3 |