Aktualności
Zapowiedź: Mazovia - Hutnik
26 października 2023, godz. 19:49
W sobotę, o godzinie 13.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Maciej Gadowski przestał pełnić funkcję trenera
25 października 2023, godz. 14:09
Decyzją Zarządu Klubu, po ostatnim meczu z Mszczonowianką Mszczonów, Maciej Gadowski przestał pełnić rolę trenera zespołu seniorów Hutnika Warszawa.
Hutnik - Mszczonowianka 1:1
21 października 2023, godz. 17:11
Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mszczonowianką Mszczonów 1:1, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Mszczonowianka
19 października 2023, godz. 12:37
W sobotę, o godzinie 13, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Mykhaylo Koriazhnova
16 października 2023, godz. 12:16
Dzisiaj, tj. 16 października, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Mykhaylo Koriazhnov.
Mazur - Hutnik 0:2
14 października 2023, godz. 18:28
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mazurem Karczew 2:0, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Mazur - Hutnik
13 października 2023, godz. 09:05
Jutro, w sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Karczew, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Hutnik - Ursus 1:1
07 października 2023, godz. 23:17
Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Ursusem Warszawa 1:1, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Ursus
06 października 2023, godz. 09:25
W piątek, o godzinie 20, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ursusem Warszawa, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Mateusza Kowalskiego
02 października 2023, godz. 10:48
Dzisiaj, tj. 2 października, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Mateusz Kowalski.
Marcovia - Hutnik 0:1
30 września 2023, godz. 19:28
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Marcovią Marki 1:0, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Marcovia - Hutnik
29 września 2023, godz. 10:40
Jutro, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Marcovią Marki, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Hutnik - Mszczonowianka 2:2 k. 4:5
28 września 2023, godz. 08:16
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mszczonowianką Mszczonów 2:2 k. 4:5, w meczu 1/16 finału Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.
Zapowiedź: Hutnik - Mszczonowianka
26 września 2023, godz. 09:26
Jutro, w środę, o godzinie 19, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów, w meczu 1/16 finału Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.
Hutnik - Wisła II 1:0
24 września 2023, godz. 10:17
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Wisłą II Płock 1:0, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 67 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 63 | |
3 | Mszczonowianka Mszczonów | 60 | |
4 | Hutnik Warszawa | 60 | |
5 | KS CK Troszyn | 59 | |
6 | KTS Weszło | 58 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | 2:0 |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | 4:2 |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | 3:2 |
20.04 (s) 19:00 | W | KTS Weszło | 2:1 |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | 1:4 |
04.05 (s) 13:00 | W | Wisła II Płock | 1:4 |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | 1:0 |
11.05 (s) 15:00 | W | Ursus Warszawa | 0:4 |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25.05 (s) 12:30 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15.06 (s) 13:00 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |
Lp | Zawodnik | Bramki | |
1 | Erwin Nowik | 10 | |
2 | Maksymilian Vogtman | 8 | |
3 | Paweł Giel | 5 | |
4 | Patryk Koziara | 4 | |
5 | Dominik Bartnik | 3 | |
6 | Jan Piasek | 3 |