OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Kadra


WERONIKA JEDLIŃSKA – sport wypełnia całe moje życie… nie wyobrażam sobie, żeby miało go kiedykolwiek zabraknąć. Trenuję, bo to kocham, dla zdrowia, dla ciała, bo wzmacnia nie tylko mięśnie, ale i charakter, dla samodyscypliny.
Swoje pierwsze kroki stawiałam już jako nastolatka w warszawskiej siłowni „Syrenka”. W międzyczasie trenowałam taniec towarzyski w PKiN i siatkówkę. Po dłuższym czasie pojawiłam się w klubie „Bellator”, gdzie na nowo odrodziłam w sobie zamiłowanie do ćwiczeń siłowych, co z kolei zaowocowało startami w zawodach Fitness. W tym klubie poznałam swojego obecnego trenera Marcina Płodziszewskiego.
Moje wystąpienia w zawodach:
* Debiuty w Kulturystyce i Fitness 2013 – Ostrów Mazowiecka
* Mistrozstwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2013 – Mińsk Mazowiecki
* Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness 2013- Kielce
* Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness 2016 – Białystok
* Grand Prix w Fitness 2016 – Kielce
Moim dotychczasowym największym osiągnięciem w zawodach było zdobycie 2 miejsca na MP w Kulturystyce i Fitness w roku 2013 w Mińsku Mazowieckim w kategorii Fitness Sylwetkowe.

LUSIA – LUDMIŁA WOJDAK – swoją przygodę z pole dance rozpoczęłam jako matka rocznej córeczki. W tym okresie to było prawdziwe wyzwanie zwłaszcza, że taniec nie był moją najmocniejszą stroną.
Jako absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu zobaczyłam jednak w pole dance prawdziwą sztukę, co dało mi dodatkową motywację do pracy nad swoim ciałem i układami tanecznymi.
Po jakimś czasie zakochałam się w tym co do dziś robię, a pole dance zdaje się odwzajemniać moją miłość, ponieważ daje mi ogromną satysfakcję i dużo radości ze swojego ciała.
Ten rodzaj tańca to dla mnie forma ekspresji artystycznej łącząca w sobie dziedziny sportu takie jak: gimnastykę, akrobatykę, ćwiczenia siłowe oraz kobiecą zmysłowość. Wszystkie te elementy stanowią esencję moich pokazów.
Realizuję swoją pasję ciągle doszkalając się pod czujnym okiem Martyny Dominikowskiej w Master Dance by Martyna Dominikowska oraz w New Age Fitness u Elżbiety Łojszczyk.
Pokazy moich umiejętności prezentuję na wielu imprezach, między innymi na oficjalnych zlotach Harley Davidson, American Day (organizowanym przez Liberator Harley-Davidson Warszawa), Mistrzostwach Chippendales i wielu innych.
W tym roku postanowiłam podjąć nowe wyzwanie jakim jest przygotowanie się do zawodów Bikini Fitness.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY