OFICJALNA STRONA

Aktualności

Dobry wynik zespołu 3x3

07 maja 2018, godz. 15:02

HW Planet Cash Team wracają ze Słupcy na 3. stopniu podium dzisiejszego turnieju z cyklu Grand Prix Wielkopolski.

Ogromny sukces Wojdak!

06 maja 2018, godz. 14:58

Ludmiła Wojdak zajmuje 6. miejsce na Mistrzostwach Europy Master Bikini Fitness 2018 w Hiszpanii!

Brąz dla Hutnika

02 maja 2018, godz. 14:53

Zespół HW Planet Cash Team wystąpił w składzie: Michał Hausner, Marcin Bakuła, Marcin Biranowski i Piotr Dąbrowski.

Ilczuk zdobywa Słomczyn

30 kwietnia 2018, godz. 14:41

W weekend odbyła się 1 runda szutrowego pucharu toru Słomczyn. Nie zabrakło przedstawiciela Hutnika! Aleksander Ilczuk 7:19,55 zajął 1. miejsce w klasie 2 oraz uplasował się na 7. pozycji w klasyfikacji generalnej!

Złoto Ludmiły

22 kwietnia 2018, godz. 14:37

Dobry wyników Hutników w Sztokholmie

21 kwietnia 2018, godz. 14:35

Przedstawiciele Hutnika Warszawa w składzie: Michał Hausner, Marcin Biranowski, Piotr Dąbrowski, Mateusz Witek uplasowali się w ścisłej czwórce eliminacji Mistrzostw Szwecji odbywających się w Sztokholmie.

Podwójne złoto Ludmiły

15 kwietnia 2018, godz. 14:27

Zawodniczka Hutnika - Ludmiła Wojdak z podwójnym złotem w Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness 2018.

Ilczuk kierowcą Hutnika

14 kwietnia 2018, godz. 14:24

Aleksander Ilczuk kierowcą rajdowym Hutnika Warszawa! Możliwe, że to pierwsza w Polsce współpraca załogi rajdowej z klubem sportowym, a jeżeli nie pierwsza, to na pewno jedna z nielicznych. W weekend nasz zawodnik startuje w Rajdzie Kwidzyńskim.

2. miejsce Dumy Bielan

13 kwietnia 2018, godz. 14:18

Podczas pierwszego rankingowego turnieju 3x3 w Polsce nie zabrakło przedstawicieli Hutnika Warszawa.

Wesołych Świąt!

31 marca 2018, godz. 09:53

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!