Nie pytaj, co klub może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla klubu

Rozmowa z Jędrzejem Karaskiem, wiceprezesem Hutnika Warszawa o pomysłach na finansowanie klubu, budżecie i problemach warszawskiego sportu.

07 czerwca 2019, godz. 12:32

Agencja Warsaw Sports Group rozpoczyna prace na rzecz Hutnika Warszawa. W ramach podpisanej umowy o współpracy WSG wesprze Hutnik w obszarach marketingu, sponsoringu i public relations.

Wesołych Świąt!

21 kwietnia 2019, godz. 09:06

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Porażka na koniec sezonu

18 marca 2019, godz. 08:05

Porażką na własnym parkiecie (84:98) zakończyli sezon 18/19 nasi II-ligowi koszykarze, ulegając młodej drużynie GLKS-u Nadarzyn.

Derby są nasze!

10 marca 2019, godz. 11:36

Kibice zgromadzeni w sobotę w hali przy ulicy Staffa 3/5 nie mogli narzekać na brak emocji! Efektowne akcje, walka po obu stronach parkietu i wynik trzymający w napięciu do ostatnich sekund - tak pokrótce można by opisać Derby Warszawy.

Rosa pokonana

07 marca 2019, godz. 18:37

Prowadzenie od pierwszej do ostatniej minuty, zdominowana walka na "desce", emocje do ostatnich sekund i długo wyczekiwane 2 punkty do ligowej tabeli - tak pokrótce można by opisać starcie Hutnika z Rosą.

Przed nami Rosa

06 marca 2019, godz. 07:22

W środę o godz. 21:00 koszykarze Hutnika zmierzą się w na własnym parkiecie z młodą i nieprzewidywalną Rosą Sport Radom w ramach zaległego meczu 21. kolejki rozgrywek II ligi.

Wicelider za mocny

03 marca 2019, godz. 07:18

Niestety, koszykarze Hutnika Warszawa nie dali rady Turowi Basket Bielsk Podlaski.

Czas na Tur

01 marca 2019, godz. 07:30

Już w sobotę o godz. 18:00 koszykarze Hutnika zmierzą się w Bielsku Podlaskim z miejscowym Turem w ramach 24. kolejki rozgrywek II ligi mężczyzn.

Lider za mocny

03 lutego 2019, godz. 16:17

Gospodarze stawiając od pierwszych minut ciężkie warunki gry w postaci agresywnej obrony na całym boisku nie pozwolili koszykarzom z Bielan na sprawienie niespodzianki.