OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Komunikat klubu z dn. 10 czerwca

10 czerwca 2020, godz. 15:08, 213 wyświetleń  

A A A

Szanowni Państwo,

Na wstępie cały zespół Akademii Hutnika dziękuje Państwu za zaufanie i wsparcie jakie otrzymaliśmy. Wielu spośród rodziców wspierało nas dobrym słowem i finansowo podczas okresu izolacji społecznej. Staraliśmy się zagwarantować naszym zawodnikom możliwość treningów w domu (zdalnie, a później online). Wyszło fenomenalnie, ale to nie byłoby możliwe bez naszej społeczności zawodników, trenerów i rodziców. Jeszcze raz ukłony z naszej strony.

Trzeci tydzień pracujemy, szkolimy i trenujemy na terenie „Dobrego Miejsca” przy ul. Dewajtis 3. Udało się to dzięki wielu rozmowom i dobrej woli gospodarzy tego obiektu. W lipcu odbędzie się rewitalizacja boisk za którą odpowiada nasza Akademia. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny milowy krok w działaniach naszej szkółki.

Szkolenie prowadzimy do dnia 28 czerwca. Lipiec jest czasem odpoczynku dla zawodników jak i trenerów. Do treningów wracamy w sierpniu. Każda z grup będzie informowana przez trenera o dacie powrotu na zajęcia. Prosimy o regulowanie płatności za czerwiec. Jeśli zawodnicy nie uczęszczają na treningi ze swoimi drużynami, a korzystają z zajęć online prosimy przynajmniej o 50% składki członkowskiej.

W sierpniu jedziemy na obóz. Prosimy o wpłacanie kolejnych rat. Wszelkie informacje dotyczące obozu będą Państwu systematycznie przekazywane. Dziękujemy za rozmowy dotyczące wyjazdu. Mamy jeszcze możliwość zabrania nie zapisanych do tej pory zawodników, zapraszamy.

W związku z czwartkową uroczystością treningi z 11 i 12 czerwca są odwołane. Wyjątkiem jest piątkowy trening online.

Życzymy dobrego długiego weekendu
Hutnik Warszawa Akademia Piłki NożnejKomentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY