OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Informacje organizacyjne - sezon 2021/22

19 sierpnia 2021, godz. 14:26, 1631 wyświetleń  

A A A

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że z dniem 26.08 wracam na nowy obiekt Hutnika przy ul. Marymonckiej 42. W najbliższych dniach udostępnimy harmonogramy zajęć.

Wejście na nowy obiekt wiąże się ze zmianami organizacyjnymi w akademii. Będziemy mieli do dyspozycji trzy pełnowymiarowe boiska zweryfikowane do gry w rozgrywkach przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym. Jednostki treningowe będą realizowane na obiekcie przez cały rok, dzięki instalacji hali pneumatycznej na okres zimowy.

Pragniemy również rozwijać się szkoleniowo. Proponujemy dodatkową jednostkę treningową, możliwość treningów bramkarskich, motorycznych i techniki indywidualnej.

W związku z rozwojem akademii oraz korzystaniem z nowoczesnych obiektów zmianie ulegną warunki umowy członkowskiej. Składka członkowska od 1 września wynosić będzie 200 zł (drugie i kolejne dziecko z rodziny po 120 zł).

Do połowy września planujemy zorganizować z każdym rocznikiem zebranie organizacyjne.

Oficjalne otwarcie obiektu przez nasz klub nastąpi 28 sierpnia, podczas meczu seniorów IV ligi (godz. 19:57). Od godziny 16.00 odbywać się będzie piknik rodzinny oraz turniej dzikich drużyn, na który serdecznie Państwa i Państwa dzieci zapraszamy. Od godziny 18.00 odbędą się mecze pokazowe adeptów naszej akademii, a następnie mecz IV ligi Hutnik - Mławianka Mława. Szczegółowy plan wydarzenia również prześlemy w najbliższych dniach.

Przypominamy Państwu o wykonaniu badań lekarskich dla dzieci oraz o podpisywaniu i przekazywaniu trenerom deklaracji gry amatora (dostępna w zakładce "Dla rodzica").

Ze sportowym pozdrowieniem
Akademia Hutnik Warszawa


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY