0

Wygrana na początek!

06 sierpnia 2022, godz. 17:32, 569 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Marcovią Marki 3:2, w meczu 1. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Już w 5. minucie to gospodarze pierwsi objęli prowadzenie. Jednak z biegiem czasu to Hutnicy zaczęli przejmować inicjatywę. W 38. minucie w polu karnym sfaulowany został Sebastian Duczek, a rzut karny pewnie wykorzystał Paweł Giel. Początek drugiej połowy to dwie bramki dla klubu z Bielan. W 52. minucie Sebastian Ignacak podał piłkę w pole karne, gdzie Patryk Piasecki z bliska wpakował futbolówkę do bramki. W 63. minucie Filip Bućko dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę uderzeniem głową zdobył Erwin Nowik. W 84. minucie, po błędzie naszego bramkarza, gospodarza strzelili kontaktowego gola, jednak wynik do końca nie uległ już zmianie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 19. Hutnik podejmować będzie MKS Piaseczno.

Marcovia Marki - Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
5', 84' - Giel (k) 38', Piasecki 52', Nowik 63.

Żółte kartki: Domżalski, Bystros - Piasecki, Bućko.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik, Kalisiak, Turko (Pacholak 66') - Duczek (Zaks 85'), Goluch, Bućko, Giel (Zając 90'), Ignacak (Kowalski 68') - Piasecki (Dobrogost 59').

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów-Ostrołęka).