0

Hutnik - WIlga 2:1

31 sierpnia 2023, godz. 08:45, 358 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Wilgą Garwolin 2:1, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Do przerwy goście prowadzili po trafieniu z 26. minuty. W 73. minucie Hutnicy wyrównali po strzale z 15 metrów Maksymiliana Vogtmana. Osiem minut później klub z Bielan zdobył zwycięską bramkę. Bramkarza Wilgi pokonał Patryk Bek.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Hutnik Warszawa - Wilga Garwolin 2:1 (0:1)
Vogtman 73', Bek 81' - S. Papiernik 26'.

Żółte kartki: Dobrogost, Nowik - Kowalski, S. Papiernik, Kaczyński, Szulc, D. Papiernik.

Hutnik: Balawejder - Górecki, Nowik, Dobrogost, Maślanka - Zaks (Winiarski 58'), Prusinowski (Bartnik 58'), Koziara, Waśniowski (Piasecki 63'), Jagielski (Bek 58') - Vogtman (Możdżonek 84').

Sędzia: Jakub Jabłoński (Radom).