0

Hutnik - Kasztelan 3:0

15 maja 2021, godz. 15:42, 541 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z Kasztelanem Sierpc 3:0, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Hutnicy w pełni kontrolowali przebieg spotkania, niestety również znów razili dużą nieskutecznością. Oprócz wielu niecelnych strzałów, piłka trzykrotnie trafiła w poprzeczkę. W 38. minucie Daniel Bogucki wrzucił piłkę w pole karne, a uderzeniem głową bramkarza pokonał Paweł Giel. W 81. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Paweł Michałek, a cztery minuty później rezultat meczu ustalił Erwin Nowik, który na raty zdobył bramkę po dośrodkowaniu Giela z rzutu rożnego.

Za tydzień, w niedzielę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock.

Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 3:0 (1:0)