OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Wygrana z rezerwami

09 lutego 2019, godz. 13:42, 573 wyświetleń  

A A A

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z rezerwami klubu z Bielan 11:0. Sparing został rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Do przerwy Hutnicy prowadzili 4:0. Trzy bramki w sparingu zdobył Paweł Tarnowski, dwa gole strzelił Damian Pracki, a po jednym trafieniu zaliczyli Paweł Giel, Erwin Nowik, Patryk Turko, Piotr Wielgosz, Rafał Grabowski oraz zawodnik testowany.

Testowanym zawodnikiem był:
- zawodnik testowany 1 (lewy obrońca, młodzieżowiec, liga juniorów)

Decyzją sztabu szkoleniowego w sparingu nie wystąpili Paweł Okrasa i Piotr Leśniewicz, z przyczyn osobistych nie zagrali Rafał Goluch, Grzegorz Brzeziński i Bartłomiej Gołasiewicz, z powodu choroby Krystian Pusiak, a ze względu na kontuzję kostki Karol Cimochowski.

Za tydzień Hutnik zagra mecz towarzyski z Józefovią Józefów (Liga Okręgowa). Sparing odbędzie się w sobotę, o godzinie 12, w Józefowie.

Hutnik Warszawa - Hutnik II Warszawa 11:0 (4:0)
Bramki:
Pracki 11', 23', Nowik 35', Turko 40', Tarnowski 47', 84', (k) 88', Stankiewicz 53', Wielgosz 75', Giel 78', Grabowski 86'.

Skład - I połowa: Molenda - Liszewski, Nowik, Waćkowski, zawodnik testowany 1 - Grabowski, Osoliński, zawodnik testowany 2, Giel, Turko - Pracki.

Skład - II połowa: Andrzejczak - Sawicki, Marchelewicz, Baranowski, Wielgosz - Szala, Osoliński (Giel 64'), Drożdżal, Stankiewicz, Tarnowski - Grabowski.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


~Nick : Jakie to Wasze rezerwy skoro w MKS Hutnik Warszawa w rundzie jesiennej nie wystąpił żaden zawodnik czwartoligowego Hutnika? Nawet żaden z zawodników IV ligi nie został zgłoszony do A klasy...

2019-02-09 godz. 17:24

~Kamil : W wyniku porozumienia między klubami Spółka Sportowa Hutnik Warszawa a MKS Hutnik Warszawa trwa proces formalno-organizacyjny, który doprowadzi do stworzenie jednej organizacji, wobec czego wszystkie zespoły seniorskie i młodzieżowe rywalizować będą pod nazwą "Hutnik Warszawa". Docelowo drużyna występująca w A Klasie zostanie rezerwami Spółki Sportowej Hutnik. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie udzielił zgody na zamianę na rezerwy przed sezonem 2018/19. W związku z tym formalnie i praktycznie zespół grający w A Klasie będzie rezerwami Spółki Sportowej Hutnik od sezonu 2019/20. W aktualnym sezonie nie jest możliwe występowanie zawodników zarówno w IV lidze, jak i w A Klasie.

2019-02-09 godz. 18:45
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY