0

Remis z Wisłą II

15 października 2022, godz. 15:50, 518 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Wisłą II Płock 4:4, w meczu 12. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Goście objęli prowadzenie w 6. minucie, natomiast Hutnicy przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. W 38. minucie Grzegorz Kalisiak podał do Daniela Boguckiego, który pokonał bramkarza. W 54. minucie w polu karnym sfaulowany został Oskar Zaks, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. Sześć minut później faulowany jest Patryk Piasecki i ponownie Giel wykorzystuje strzał z jedenastu metrów. W 69. minucie goście zdobyli swoją drugą bramkę. W 77. minucie, po podaniu Teo Kurtarana, Giel skompletował hat-tricka. Niestety, najpierw w 90. minucie, a następnie w doliczonym czasie, rezerwy Wisły zdołały dwukrotnie pokonać naszego bramkarza i mecz zakończył się podziałem punktów.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 14, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Oskarem Przysucha.

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:4 (1:1)