0

Remis w Mszczonowie

01 kwietnia 2023, godz. 17:01, 392 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 2:2, w meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Gospodarzej objęli prowadzenie w 21. minucie po rozegraniu rzutu wolnego. Dziesięć minut później wyrównał Dominik Bartnik. W 39. minucie Bartnik został sfaulowany w polu karnym, a bramkę z rzutu karnego zdobył Paweł Giel. W 73. minucie przeciwnik wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu.

Za tydzień klub z Bielan zmierzy się z liderem, Mazovią Mińsk Mazowiecki. Termin meczu uległ zmianie. Spotkanie odbędzie się przy ul. Marymonckiej 42 w sobotę, o godzinie 13.

Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Warszawa 2:2 (1:2)
Pociech 21', Czapa (k) 73' - Bartnik 31', Giel (k) 39'.

Żółte kartki: Obiała, Kubicki - Wielgosz, Ruciński, Nowik, Giel, Kowalski.

Hutnik: Balawejder - Wielgosz (Bogucki 63'), Nowik,Goliński, Klinicki - Bartnik (Cudny 80'), Bek (Winiarski 75'), Możdżonek (Bućko 90'), Giel (Waćkowski 85'), Ruciński (Warchoł 69') - Piasecki (Kowalski 63').

Sędzia: Szymon Cienki (Warszawa).