0

Mławianka - Hutnik 4:2

25 kwietnia 2021, godz. 09:32, 513 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mławianką Mława 2:4, w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Prawie cała pierwsze połowa była bardzo wyrównana. Hutnicy pierwsi objęli prowadzenie. W 43. minucie po błędzie obrońcy gospodarzy Damian Jaczewski wyszedł sam na sam z bramkarzem i oddał celny strzał. Niestety minutę później w polu karnym ręką zagrał Grzegorz Kalisiak. Nie dość, że zostaliśmy ukarani rzutem karny, to dodatkowo była to druga żółta kartka dla naszego obrońcy. Zawodnik gospodarzy pewnie wykonał strzał z jedenastu metrów. Na domiar złego w doliczonym czasie gry Mławianka objęła prowadzenie.

Pomimo gry w dziesięciu, Hutnicy w drugiej części gry stworzyli sobie kilka okazji, a nawet w pierwszych minutach doprowadzili do wyrównania. W polu karnym sfaulowany został Piotr Wielgosz, a rzut karny wykorzystał Paweł Giel. W 59. minucie Mławianka jednak wyszła na prowadzenie, a w 85. minucie ustaliła rezultat meczu.

Poza porażką doszło niestety również do dwóch kontuzji: stawu skokowego Jaczewskiego oraz urazu Kamila Waćkowskiego.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik będzie podejmował w Rembertowie KS CK Troszyn.

Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 4:2 (2:1)
Lemanek (k) 45', Argal 45', Michał Stryjewski 59', 85' - Jaczewski 43', Giel (k) 50'.

Żółte kartki: Michalak - Kalisiak, Waćkowski, Wielgosz.

Czerwona kartka: Kalisiak (45. minuta, druga żółta).

Hutnik: Koncki - Waćkowski (Aleksander 78'), Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch, Siudak (Trznadel 89'), Wielgosz - Kowalski (Ignacak 46'), Jaczewski (Butkiewicz 55'), Giel (Michałek 80').

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa).