0

Hutnik - MKS Przasnysz 2:0

21 maja 2022, godz. 22:07, 476 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 2:0, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Spotkanie było wyrównane z lekką przewagą naszego zespołu, a także więcej sytuacji bramkowych było naszej stronie. Do przerwy, pomimo trzech dogodnych okazji, był bezbramkowy remis. W 62. minucie Filip Bućko przejął piłkę przed polem karnem gości i odegrał do niepilnowanego Damiana Jaczewskiego, który wpakował futbolówkę do pustej bramki. W 78. minucie Daniel Bogucki dośrodkował z prawej strony boiska, a z bliska strzałem pod poprzeczkę bramkarza Przasnysza pokonał Bućko.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Marcovią Marki.

Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:0 (0:0)