0

Hutnik - Mazovia 1:2

09 kwietnia 2023, godz. 09:57, 356 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2, w meczu 22. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 11. minucie Patryk Piasecki dośrodkował w pole karne, a strzałem głową bramkarza gości pokonał Paweł Giel. Jednak już trzy minuty później Michał Bondara doprowadził do wyrównania. W 55. minucie w polu karnym sfaulowany został Patryk Winiarski, lecz Giel nie wykorzystał rzutu karnego. Bramkarz obronił zarówno uderzenie z jedenastu metrów, jak i dobitkę. Siedem minut później faulowany był Piasecki, a do karnego znów podszedł Giel. Niestety i tym razem golkiper wyczuł intencje naszego strzelca. W 68. minucie sędzia główny podyktował z kolei rzut karny dla gości. Wojciech Trochim skutecznie uderzył i to Mazovia zdobyła komplet punktów.