0

Unia - Hutnik 0:3

14 kwietnia 2022, godz. 22:34, 647 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Unią Warszawa 3:0, w meczu 23. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Początek meczu był wyrównany, jednak z każdą minutą to Hutnicy przejmowali kontrolę nad przebiegem spotkania. W 24. minucie w polu karnym sfaulowany został Daniel Bogucki, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. Dziesięć minut później Przemysław Szabat zagrał w pole karne do Rafała Golucha, a ten skutecznie wykończył akcję, podwyższając prowadzenie.

W 62. minucie klub z Bielan rozegrał rzut rożny, a w zamieszaniu w polu karnym Szabat wyłożył piłkę Erwinowi Nowikowi, który z paru metrów wpakował piłkę do bramki.

W następny weekend, w sobotę, o godzinie 17.30, Hutnik podejmować będzie Stoczniowca Płock.

Unia Warszawa - Hutnik Warszawa 0:3 (0:2)