0

Sparing: ŁKS Łomża - Hutnik 1:2

15 lipca 2023, godz. 16:37, 481 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z trzecioligowym ŁKS Łomża 2:1.

W 3. minucie bramkę zdobył Maksymilian Vogtman, a asystował Kamil Waśniowski. Siedem minut później, po podaniu Sebastiana Ignacaka, prowadzenie podwyższył Patryk Bek. Gospodarze strzelili gola w 67. minucie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 14, w Rembertowie, klub z Bielan zmierzy się w sparingu z Ursusem Warszawa.

ŁKS Łomża - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
67' - Vogtman 3', Bek 10'.

Hutnik: Gnas (Jabłoński 30' (Balawejder 60')) - Górecki (Warchoł 46'), Nowik (Gorczyca 46'), Dobrogost (zawodnik testowany 1 46'), Jagielski (Maślanka 46') - Ignacak (Bartnik 46'), Prusinowski (Koziara 46'), Bek (Możdżonek 46'), Waśniowski (Tarnowski 46'), Zaks (Dukowicz 30' (zawodnik testowany 2 60') - Vogtman (Giel 46').