0

Remis z Koroną

13 kwietnia 2019, godz. 14:54, 944 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy Hutnicy przegrywali 0:1 po bramce gości z 18. minuty. W 67. minucie Korona podwyższyła prowadzenie. Następnie strzał Pawła Giela obronił bramkarz i piłka odbiłą się od poprzeczki. W 79. minucie kontaktowego gola zdobył Rafał Grabowski. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wyrównującą bramkę strzelił Giel.

W następnej kolejce klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Gostynin. Mecz jest zaplanowany na Wielki Piątek, godzinę 17.

Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)
Grabowski 79', Giel 90' - Dzwonkowski 18', 67'.

Żółte kartki: Wielgosz - Dzwonkowski, Jastrzębski.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Waćkowski 86'), Marchelewicz (Goluch 46'), Baranowski, Górski - Wielgosz (Szala 64'), Drożdżal (Cimochowski 54'), Brzeziński, Giel, Tarnowski (Grabowski 46') - Pracki.

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom).