Aktualności
Hutnik – MKS Ciechanów: Zapowiedź
30 maja 2019, godz. 21:53
W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Ciechanów, w meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Porażka z Mazovią
29 maja 2019, godz. 22:10
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:2, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Hutnik – Mazovia: Zapowiedź
28 maja 2019, godz. 09:07
W środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
MKS Ciechanów i Mazur Gostynin spadli z ligi
25 maja 2019, godz. 22:33
Zakończyła się 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Wreszcie zwycięstwo!
25 maja 2019, godz. 19:52
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Przasnysz 3:2, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Urodziny Bartosza Osolińskiego
25 maja 2019, godz. 08:44
Dzisiaj, tj. 25 maja, 31. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Bartosz Osoliński.
Marcin Sokołowski sędzią meczu
24 maja 2019, godz. 16:00
Marcin Sokołowski z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa.
Zapowiedź 27. kolejki
23 maja 2019, godz. 10:29
Przed nami 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
MKS Przasnysz – Hutnik: Zapowiedź
23 maja 2019, godz. 10:22
W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Przasnysz, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Mecz z Mazovią 29 maja
22 maja 2019, godz. 15:35
Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został przełożony na środę 29 maja, godzinę 18.00.
Wyniki 26. kolejki
19 maja 2019, godz. 13:23
Zakończyła się 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Mecz odwołany
18 maja 2019, godz. 11:03
Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został odwołany z powodu obfitych opadów i złego stanu boiska.
Maciej Pietrzyk sędzią meczu
17 maja 2019, godz. 19:50
Maciej Pietrzyk z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki.
Hutnik – Mazovia: Zapowiedź
17 maja 2019, godz. 08:32
W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Zapowiedź 26. kolejki
16 maja 2019, godz. 12:26
Przed nami 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 64 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 63 | |
3 | Hutnik Warszawa | 60 | |
4 | KS CK Troszyn | 59 | |
5 | KTS Weszło | 58 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 57 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | 2:0 |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | 4:2 |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | 3:2 |
20.04 (s) 19:00 | W | KTS Weszło | 2:1 |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | 1:4 |
04.05 (s) 13:00 | W | Wisła II Płock | 1:4 |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | 1:0 |
11.05 (s) 15:00 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25.05 (s) 12:30 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15.06 (s) 13:00 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |
Lp | Zawodnik | Bramki | |
1 | Erwin Nowik | 10 | |
2 | Maksymilian Vogtman | 8 | |
3 | Paweł Giel | 5 | |
4 | Patryk Koziara | 4 | |
5 | Dominik Bartnik | 3 | |
6 | Jan Piasek | 3 |