ZAMKNIJ

OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Treningi


Rocznik 2003/04

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 17:00-18.30, Rudzka
  • wtorek 18.00-19.00, Park Olszyna
  • czwartek 18.00-19.00, Szegedyńska/czwartek 19.30-20.30 Szegedyńska (hala duża)

Rocznik 2005/2006

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 19.15-20.45, Szegedyńska (hala duża)
  • wtorek 17.00-18.00, Park Olszyna
  • czwartek 17.30-19.00, Hutnik/czwartek 19.00-20.00 Szegedyńska (hala duża)

Rocznik 2007/2008

Rozkład treningów:

  • poniedziałek 18.00-19.00, Park Olszyna
  • wtorek 19.30-21.00, Aspekt (sala)
  • sobota 12.00-13.30, Park Olszyna

Treningi bramkarskie

Rozkład treningów:

  • wtorek 20.00-21.30, Szegedyńska (mała sala)
  • czwartek 20.00-21.00, Szegedyńska (mała sala)

Reprezentacja 2009

Rozkład treningów:

  • wtorek 18.00-19.30 - Aspekt (sala)
  • czwartek 17.00-18.30 - Rudzka

Reprezentacja 2010/11

Reprezentacja (rocznik 2010):

Rozkład treningów:

  • wtorek 19.30-20.30 - Aspekt (balon)
  • piątek 17.30-19.00 - Aspekt (balon)
  • niedziela 9.00-10.30 - Rudzka (termin dodatkowy)

Rocznik 2011:

  • wtorek 18.30-19.30 - Aspekt (balon)
  • piątek 19.00-20.30 - Aspekt (balon)
  • niedziela 9.00-10.30 - Rudzka (termin dodatkowy)

CENTRUM TRENINGOWE Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Aspekt 48

Rozkład treningów:

Grupa młodsza:

  • wtorek 18.30-19.30 - balon
  • piątek 19.00-20.30 - balon
  • niedziela 9.00-10.30 - Rudzka (termin dodatkowy)

Reprezentacja:

  • wtorek 19.30-20.30 - balon
  • piątek 17.30-19.00 - balon
  • niedziela 9.00-10.30 - Rudzka (termin dodatkowy)

CENTRUM TRENINGOWE Szkoła Podstawowa nr 273, ul. Kasznicy 1 (d. Balcerzaka 1)

Rozkład treningów:

Grupa młodsza ("O" i I klasa):

  • poniedziałek 14.45-15.45
  • środa 15.00-16.00

Grupa starsza (II, III i IV klasa):

  • środa 16.00-17.00
  • piątek 14.45-15.45

CENTRUM TRENINGOWE Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin nr 3, ul. Nocznickiego 7

Rozkład treningów:

  • wtorek 17:00-18:00
  • piątek 17:30-18:30

CENTRUM TRENINGOWE Szkoła Filialna im. Zygmunta Sokołowskiego, ul. Arkuszowa 202​

Rozkład treningów:

  • wtorek 15:15-16:15
  • piątek 15:15-16:15
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY