OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Brydżowe środy w Galerii Młociny

21 marca 2022, godz. 11:32, 42 wyświetleń  

A A A

Do rozegranego 16 marca turnieju zgłosiło się 8 par tj. w sumie 16 zawodników.

Turniej odbył się w postaci 28 rozdań każda para z każdą po 4 rozdania na punkty meczowe tzw. IMP-y*.  (wylicza się średnią rozdania jako średnią arytmetyczną zapisów  z zaokrągleniem do pełnych dziesiątek w kierunku zera – każdy zapis porównuje się z tak otrzymaną średnią przeliczając różnicę na IMP).

Tym razem turniej miał zdecydowanych zwycięzców, którymi okazali się Tomasz Kozłowski (drużyna Kajakowa 50+) oraz Arkadiusz Ciechomski (Singleton Warszawa). Zwycięska para osiągnęła znakomity wynik tj. 52 IMP i nad drugą parą (Janusz Kowalczyk, Maciej Mosakowski - Samovolka Smart) miała przewagę ponad 30 IMP (21,4 IMP). Zawodnicy Hutnika Warszawa (Mariola Miklaszewska i Piotr Piątkiewicz) zajęli 4 miejsce osiągając wynik 7,67 IMP na plusie.

Szczegółowe wyniki pod linkiem: http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php

Wszystkie biorące udział w turnieju pary otrzymały  bony od Sponsora turnieju.

Szczególną atrakcją tego turnieju był udział Pana Lecha Sadosia, Arcymistrza brydżowego (współczynnik WK =12), który w latach siedemdziesiątych zeszłego stulecia grał z powodzeniem w drużynie brydża sportowego Hutnik Warszawa w ówczesnej ekstraklasie. Pan Lech Sadoś otrzymał od Wiceprezesa Zarządu Hutnika Warszawa pamiątkową koszulkę i mamy nadzieję, że będzie odtąd częstym uczestnikiem Bielańskich Śród w Galerii Młociny.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY