OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

6. brydżowa środa

11 kwietnia 2022, godz. 11:03, 288 wyświetleń  

A A A

Szósta bielańska środa z brydżem w Galerii Młociny nie przyniosła nowego rekordu frekwencji, ale 11 par tj.  22 zawodników, w tym 2 osoby po raz pierwszy, to wynik z pewnością zadawalający.

Turniej Brydżowy Hutnika Warszawa odbył się w postaci ośmiu 3 rozdaniowych sesji tj. łącznie 24 rozdania na punkty meczowe tzw. IMPy. Związane jest to z faktem, że w najbliższy weekend tj. 09 i 10.04 odbędzie się kolejny zjazd ligowy, w którym wystąpi m.in. drużyna Hutnika Warszawa.

Tym razem  zwycięzcami okazali się Arkadiusz Ciechomski i  Józef Nowik  (Singleton Warszawa) z wynikiem 52,69 IMP, na drugim miejscu uplasowali się Zygmunt Dumała i Tomasz Kozłowski reprezentujący odpowiednio drużyny: AKS Polonia Warszawa i Kajakowa 50+ z wynikiem 35,06 IMP, a trzecie miejsce zajęli  ubiegłotygodniowi zwycięzcy tj. Grażyna Jaskulska i Krzysztof Stefaniak (Kajakowa 50+ i KAM BEK Warszawa) z wynikiem 20,68 IMP.

Szczegółowe wyniki pod linkiem: http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php

Wszystkie pary z podium otrzymały nagrody, w tym bony do wykorzystania w Galerii Młociny. 

Warto wskazać, że w zwycięskiej parze grał Józef Nowik, który niedługo skończy 80 lat, co tylko dobitnie pokazuje jak brydż pomaga długo zachować sprawność intelektualną, w tym zdolność logicznego i analitycznego myślenia, koncentracji, wyobraźni oraz umiejętności wyciągania wniosków. Gratulacje Panie Józefie!!!. Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY