0

Zwycięstwo na początek wiosny

23 marca 2019, godz. 14:31, 1007 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Wisłą II Płock 4:1, w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy Hutnicy prowadzili aż 4:0. W 19. minucie w polu karnym sfaulowany został Rafał Grabowski. Damian Pracki skutecznie wykonał rzut karny, piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od słupka. Sześć minut później w "szesnastce" gości sfaulowany został Paweł Giel, a Pracki znów pewnie uderzył z jedenastu metrów. W 36. minucie licznie zgromadzeni kibice obejrzeli gol "stadiony świata" w wykonaniu Grzegorza Brzezińskiego, które perfekcyjnie przelobował bramkarza. W ostatniej minucie pierwszej części gry Hutnik miał trzeci rzut karny. Tym razem sfaulowany został Patryk Turko. Ponownie pewnym egzekutorem był Pracki.

W drugiej połowie bramki zdobywali tylko goście z Płocka. Najpierw w 55. minucie, a następnie w 83. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego. W międzyczasie czerwoną kartkę zobaczył Brzeziński (druga żółta) oraz zawodnik rezerw Wisły za uderzenie naszego piłkarza.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 10, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa.

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:2 (4:0)
Bramki
: Pracki (k) 19', (k) 25', (k) 45', Brzeziński 36' - Szczepański 55', 83'.

Żółte kartki: Marchelewicz, Brzeziński, Gołasiewicz, Sawicki, Okrasa - Tomaszewski, Perlak, Ostrowski, Ogrodowski.

Czerwone kartki: Brzeziński (78, minuta, dwie żółte) - Majchrzak (82. minuta, uderzenie przeciwnika).

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Liszewski 90'), Marchelewicz, Baranowski, Górski - Grabowski (Tarnowski 58'), Drożdżal, Brzeziński, Giel (Cimochowski 69'), Turko (Szala 77') - Pracki (Gołasiewicz 80' (Stankiewicz 90')).

Sędzia: Przemysław Malinowski (Warszawa).