0

Żbik - Hutnik 0:2

30 października 2021, godz. 16:41, 554 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk 2:0, w meczu 14. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Boisko w Nasielsku nie pozwalało na grę w piłkę, więc obie drużyny wykorzystywały proste środki przy konstruowaniu swoich akcji. W 39. minucie Piotr Cudny uderzył z 15 metrów po ziemi i pokonał bramkarza. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Hutników, natomiast początek drugiej połowy to groźne ataki gospodarzy, którzy stworzyli dwie, trzy dogodne okazje. Jednak to Hutnik postawił "kropkę nad i" w 63. minucie. Na listę strzelców ponownie wpisał się Cudny. Piłka po jegu uderzeniu odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 13.30, klub z Bielan podejmować będzie lidera, Wisłę II Płock.

Żbik Nasielsk - Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)