0

Wysokie zwycięstwo!

26 października 2019, godz. 19:20, 1015 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z Wkrą Żuromin 5:0, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

W 12. minucie Paweł Giel odebrał piłkę na połowie gości i podał do niepilnowanego Mateusza Kowalskiego, który precyzyjnym strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w bramce. Na początku drugiej połowy Wkra próbowała doprowadzić do remisu, jednak bezskutecznie. W 69. minucie w polu karnym sfaulowany został Sebastian Duczek, a rzut karny pewnie wykonał Giel. Między 81. a 88. minutą Hutnicy jeszcze trzykrotnie posłali piłkę do bramki gości. W 81. minucie po podaniu Giela bramkę zdobył Kowalski, a minutę później po asyście Kowalskiego trafienie zanotował Patryk Turko. Rezultat meczu, po podaniu Igora Zuchory, ustalił Kowalski, który tym samym ustrzelił hat-tricka.

Za tydzień, w niedzielę, o godzinie 16, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce.

Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 5:0 (1:0)
Kowalski 12', 81', 88', Giel (k) 69', Turko 82'.

Żółte kartki: Turko, Baranowski - Śmigrodzki, Mitura, Hrushytskyi.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Szala 84'), Waćkowski, Marchelewicz (Biele 85'), Turko - Bozik (Sawicki 80'), Baranowski, Siudak (Zuchora 78'), Stanisławski (Duczek 67') - Giel (Pracki 84'), Kowalski.

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa).