0

Wysokie zwycięstwo

17 kwietnia 2021, godz. 20:55, 539 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów 7:2, w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

W 27. minucie zawodnik gospodarzy zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. Tuż przed przerwą, w 43. minucie, po kontrze, po naszym rzucie wolnym, Żyrardowianka doprowadziła do remisu.

Druga połowa to dominacja Hutników. Już w 48. minucie objęliśmy prowadzenie po trafieniu Giela. W 57. minucie wynik, strzałem sprzed pola karnego, podwyższył Kacper Siudak, który wszedł na boisko od początku drugiej części gry. Pięć minut później bramkę z bliska zdobył Damian Jaczewski, a asystował Piotr Wielgosz. W 77. minucie Giel skompletował hat-tricka. Między 84. a 86. minutą padły trzy bramki. Najpierw do siatki gospodarzy po uderzeniu sprzed pola karnego trafił Michał Butkiewicz. Chwilę potem Żyrardowianka strzeliła swojego drugiego gola. A rezultat meczu w 86. minucie ustalił, po asyście Siudaka, Sebastian Ignacak.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława.

Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 2:7 (1:1)