0

Wysoka porażka

23 maja 2021, godz. 17:03, 607 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Wisłą II Płock 0:6, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Do utraty pierwszej bramki Hutnicy grali dobrze, niestety przypadkowa samobójcza bramka w 13. minucie nieco podcięło skrzydła naszym zawodnikom. Jeszcze przy stanie bezbramkowy sędzia nie podyktował karnego dla zespołu z Bielan. W 35. minucie po błędzie obrońcy goposdarzy podwyższyli prowadzenie. Trzy minuty później sędzia niesłusznie podyktował rzut karny dla rezerw Wisły, jednak sprawiedliwość stało się zadość i Bartosz Koncki kapitalnie obronił strzał z jedenastu metrów.

W 54. minucie sam na sam z bramkarzem wychodził Michał Butkiewicz i został trafiony łokciem przez defensora. Czerwona kartka i rzut wolny? Nie, gramy dalej, a z tej akcji poszła kontra gospodarzy, z której zdobyli kolejną bramkę. Hutnicy, którzy byli osłabieni kadrowo tego dnia, ze względu na kontuzje i zawieszenia za kartki, stracili jeszcze trzy bramki.

Czas na rehabilitację będzie w sobotę, kiedy Hutnik podejmować będzie o godzinie 12 w Rembertowie KS Łomianki.

Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 6:0 (2:0)
Waćkowski (s) 13', Pyrdoł 35', Pawlak 54', Galach 56', Szumilas 76', Krawczyk 81'.
w 38. minucie Szumilas nie wykorzystał rzutu karnego (Koncki obronił)

Żółte kartki: Pyrdoł - Waćkowski, Nowik, Giel.

Hutnik: Koncki - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Ignacak, Goluch (Kowalski 55'), Siudak, Trznadel (Knap 82'), Świderski - Giel, Butkiewicz (Jaczewski 55').

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).