0

Wyjazdowe zwycięstwo!

08 sierpnia 2020, godz. 21:23, 604 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk 4:0, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

W 19. minucie Paweł Giel oddał strzał z dystansu, a piłka trafiła w poprzeczkę. Jednak skutecznie futbolówkę dobił do bramki Łukasz Stanisławski. W 61. minucie w polu karnym sfaulowany został Kamil Waćkowski, a rzut karny wykorzystał Giel. W 70. minucie Piotr Wielgosz wrzucił piłkę w pole karne, gdzie celnym strzałem głową bramkarza pokonał Maciej Ziemski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. W końcówce rezultat meczu, po zamieszaniu w polu karnym, ustalił Erwin Nowik.

W zespole z Bielan zadebiutował Kacper Miriuk, a premierową bramkę w barwach naszego klubu zdobyli Stanisławski i Ziemski.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnicy podejmować będą Makowiankę Maków Mazowiecki. Mecz odbędzie się na boisku Drukarza.

Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 0:4 (0:1)